• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 20:52

Dzień Dziecka z Wędką na Netcie

Dzieci do lat 16 z naszych okolic licznie wzięły udział w zawodach w wędkarstwie spławikowym oraz rzutowym, które odbyły się w niedzielę (3 czerwca) na rzece Netcie. Ów event z okazji Dnia Dziecka miał miejsce przy Hoteliku Karmel.

Dział: Sport

Znowelizowane przepisy, które weszły w życie z dniem 4 czerwca, mówią o możliwości jazdy bez dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia polisy OC. Faktycznie będzie to legalne dopiero po 3 miesiącach od dnia, w którym minister cyfryzacji opublikuje o tym komunikat w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dział: Artykuły

W sobotę 2 czerwca, leśnicy z RDLP w Białymstoku złożyli kwiaty pod Pomnikiem Leśników w Puszczy Augustowskiej i po raz 19 pielgrzymowali do Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 12:37

Iskra na obcasach - "Do zakochania jeden krok"

W imieniu Kina Iskra zapraszamy na seans filmowy pt. "Do zakochania jeden krok".

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 12:14

Województwo Podlaskie Way w Chicago

Belmont Avenue w dzielnicy River Grove w Chicago od niedzieli, 3 czerwca br. zyskał drugie, honorowe imię. Z inicjatywy Polonii związanej z naszym regionem ulica nosi nazwę Województwo Podlaskie. W uroczystościach nadania imienia wziął udział marszałek Jerzy Leszczyński.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 12:06

Augustowianie na Mistrzostwach Polski w Sztafetach

Dnia 1 oraz 2 czerwca w Suwałkach miały miejsce Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach. Swój udział zaznaczyli w nich również zawodnicy UKS Technik Augustów.

Dział: Sport
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 11:47

"A Ty kim będziesz, kiedy bańka pęknie?"

1 czerwca 2018 r. Komisja Nadzoru Finansowego uruchomiła kampanię społeczną „A Ty kim będziesz, kiedy bańka pęknie?". Celem akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na ryzyka związane z inwestowaniem w kryptowaluty oraz na rynku Forex, a także uwrażliwienie na fakt, że na rynku finansowym nie można wierzyć podmiotom oraz osobom oferującym „szybki, pewny i wysoki zysk". Partnerami kampanii są Ministerstwo Finansów, Narodowy Bank Polski oraz Policja.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 11:37

Sparta ponownie przegrywa

Augustowska drużyna poniosła klęskę podczas ostatniego meczu. Tym razem na własnym boisku przegrała z piłkarzami z Grajewa aż 1:5.

Dział: Sport

W środę, 6 czerwca o godz. 9.00 w Regionalnym Centrum Rekreacji „KAKTUSIK” w Augustowie odbędzie się III Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością - „Mikrofon dla każdego” - Augustów 2018.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 10:04

Mateusz Borek w okolicy

Jeden z najbardziej znanych komentatorów sportowych odwiedzi nasz region i to przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Spotkanie z Mateuszem Borkiem odbędzie się w Suwałkach dziś (4 czerwca) o 19:00. Wstęp wolny.

Dział: Sport