• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Amerykańscy żołnierze odwiedzili augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy oraz zapoznali się ze strukturą oraz zadaniami realizowanymi przez Policję.

Dział: Aktualności
czwartek, 07 czerwiec 2018 16:08

Zatrzymane prawo jazdy dzięki KMZB

Augustowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o 56 km/h. Kobieta została również ukarana mandatem karnym oraz jej konto zasiliły punkty karne. Jest to kolejny nieodpowiedzialny kierowca, który został wyeliminowany z ruchu drogowego dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dział: Aktualności

Tymon Tymański - wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, który swoją pierwszą grupę, The Howling Dogs, założył w roku 1979. Podczas tegorocznych obchodów Dni Augustowa zagościł na scenie miejskiego amfiteatru wraz ze swoim obecnym zespołem The Beatles Orchestra, a po występie zgodził się udzielić wywiadu.

Dział: Kultura

Rodziny, w których dzieci uczęszczają do szkoły, oprócz pieniędzy z programu Rodzina 500 plus dostaną wkrótce po 300 złotych do wyprawki. Wszystko dzięki świadczeniu „Dobry Start” dla każdego uczącego się dziecka bez względu na dochody rodziny. Już teraz warto wziąć pod rozwagę wniosek o owe świadczenie. Dlaczego?

Dział: Artykuły
czwartek, 07 czerwiec 2018 08:11

List Prezesa KRUS

Szanowni Rolnicy, drogie Dzieci, wiosenny kalendarz obfituje w ważne daty: 15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin, 26 maja – Dzień Matki, 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka, a 23 czerwca – Dzień Ojca. To szczególne dni, podczas których przypominamy sobie, jak istotne są więzi z najbliższymi, jak ważną komórką społeczną jest rodzina oraz jak jej prawidłowe funkcjonowanie wpływa na całe społeczeństwo. To rodzina zapewnia poczucie bezpieczeństwa, przygotowuje dziecko do samodzielnego i odpowiedzialnego życia, pielęgnuje tradycję i przekazuje najważniejsze wartości.

Dział: Aktualności