• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Dentobusy ruszyły w trasę po naszym województwie. Wczoraj (8 czerwca) był wyjazd inauguracyjny. Umowę na świadczenie usług stomatologicznych  podpisała firma Eurodent z Suchowoli. Pełnić je ma do końca czerwca 2020 roku.

Dział: Aktualności
piątek, 08 czerwiec 2018 21:06

Do trzech razy sztuka?

Suwalska prokuratura rejonowa po analizie dowodów już dwukrotnie umorzyła postępowanie w sprawie doniesienia złożonego przez sekretarz miasta na swojego przełożonego.

Dział: Polityka

To już X edycja Motonocy w Augustowie. Trzydniowemu wydarzeniu (8-10 czerwca) towarzyszyć będą liczne atrakcje. Wielka parada motocykli, quadów oraz skuterów już w sobotę przejedzie z ulicy Sportowej na Rynek Zygmunta Augusta. Kolumnie motocyklistów będzie towarzyszyła platforma z gorącymi tancerkami a'la Brazyliana i muzyką na żywo w wykonaniu kapeli.

Dział: Kultura

Mamy upał i piękne, bezchmurne niebo, co cieszy turystów. Jest jednak grupa ludzi, dla których taka pogoda to dramat. Rolnicy nie mogą już patrzeć na słońce i ze łzami w oczach wypatrują deszczu.

Dział: Mieszkańcy
piątek, 08 czerwiec 2018 15:33

Uciekał kradzionym autem

Wczoraj (7 czerwca) późnym wieczorem w gminie Raczki funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Litwy. Mężczyzna próbował uniknąć kontroli, bo jechał kradzionym BMW wartym 190 tys. zł.

Dział: Aktualności

Zbliża się czas wakacji i beztroskiego wypoczynku połączonego z rekreacją w wodzie i nad wodą. Niestety jest to również okres, kiedy dochodzi do większej liczby utonięć. Aby zapobiegać tego typu zdarzeniom policjanci rozpoczęli działania w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą”.

Dział: Aktualności

"Została podpisana umowa przedwstępna sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w Augustowie przy ul. Rynek Zygmunta Augusta" – czytamy w komunikacie Spółki PKS Nova.

Dział: Aktualności