• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, w trakcie czynności służbowych 7 lipca 2018 roku na pasie granicznym między Polską a Białorusią zaobserwowali odciski łap niedźwiedzia, o czym poinformowali pracowników Nadleśnictwa Płaska.

Dział: Aktualności
środa, 11 lipiec 2018 14:50

Wolna amerykanka

Problemy z parkowaniem w Augustowie, a w zasadzie ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego, rozpoczęły się wraz z nadejściem sezonu turystycznego. Jednym z powodów jest brak funkcjonowania w tym roku Strefy Płatnego Parkowania.

Dział: Artykuły

10 lipca odbyło się uroczyste otwarcie przebudowanej drogi Bargłów Kościelny – Nowiny – Uścianki. Zadanie o wartości ok. 803 tys. zł zostało sfinansowane przez Powiat Augustowski (522 tys. zł) oraz Gminę Bargłów Kościelny (281 tys. zł).

Dział: Aktualności

2,5 hektara poszycia leśnego wraz z tzw. "młodniakiem" spłonęło w okolicach Augustowa w pobliżu wsi Tajenko. Zgłoszenie o pożarze lasu strażacy otrzymali ok. 11:30.

Dział: Aktualności

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt mający na celu niesienie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Organizatorzy obecnie poszukują lokalnych Liderów. Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenia i poznać wspaniałych ludzi - nie czekaj - zrób krok na przód. Zgłoś się na Lidera, zbuduj zespół i zostań lokalnym herosem.

Dział: Aktualności

W sobotę, 7 lipca w Miejskim Domu Kultury dwóch byłych żołnierzy AK zostało odznaczonych Orderem Krzyża Niepodległości. W uroczystości uczestniczył, m. in. burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Dział: Aktualności
środa, 11 lipiec 2018 08:10

V edycja Barciowiska już za nami

Impreza zorganizowana została 7 lipca 2018 r. przez Nadleśnictwo Augustów przy współudziale Bractwa Bartnego. Imprezę rozpoczął nadleśniczy Wojciech Szostak, który powitał wszystkich gości. Następnie omówiono zasady konkursu i przebieg zawodów. Po oficjalnej prezentacji drużyn i losowaniu kłód bartnych uczestnicy o godz. 10 rozpoczęli zmagania.

Dział: Aktualności