• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Augustowskie Placówki Kultury z ogromną przyjemnością zapraszają na kolejne tego lata wielkie wydarzenie muzyczne – w niedzielę 15 lipca o godz. 19:00 wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Alicja Majewska.

Piękny głos, fenomenalne teksty i niezapomniane hity, którym akompaniować będzie Włodzimierz Korcz – znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów. Ona śpiewa, on tworzy muzykę, na scenie razem już od 40 lat! Podczas recitalu w Augustowie wystąpią z towarzyszeniem Warsaw Opera Quartet.

Komunikat
W związku z kiepskimi warunkami pogodowymi, dzisiejszy koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza przenosimy do Auli ACE.
Ul. Kardynała Wyszyńskiego 3.
Wstęp wolny. Początek godzina 19:00.

Zapraszamy – wstęp wolny
APK

Dział: Kultura

Oficjalnie problemu nie ma, a w istocie był on do tej pory zamiatany pod dywan. Jak inaczej nazwać sytuację, w której z jednej strony otrzymujemy krzepiacą informację, że wszystkie oddziały augustowskiego szpitala są zabezpieczone, podczas gdy faktycznie odbywa się to kosztem zdrowia pielęgniarki, bo zabezpiecza ona ów oddział sama?

Dział: Artykuły
wtorek, 03 lipiec 2018 13:42

Uroczyste otwarcie lądowiska

2 lipca odbyło się uroczyste otwarcie lądowiska przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Augustowie.
Inwestycja o wartości ok. 1,3 mln zł została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oraz z budżetu Powiatu Augustowskiego.

Dział: Aktualności

Od 25 czerwca do 1 lipca odnotowano 21 zdarzeń, w tym: 8 pożarów, 11 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe z monitoringu pożarowego.

Dział: Aktualności