• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Pieniądze mógł otrzymać ten, kto się o nie starał. A starać się mogły wszystkie okoliczne gminy, bo toksycznej rośliny, jaką jest barszcz Sosnowskiego, w naszych okolicach nie brakuje. Nasze lokalne samorządy nie wykorzystały jednak szansy, by skutecznie pozbyć się rośliny zagrażającej zdrowiu mieszkańców oraz turystów.

Dział: Artykuły
środa, 04 lipiec 2018 14:44

Startuje Kinogranie 2018

Już za chwilę, już za momencik rusza V edycja KINOGRANIA, czyli Przeglądu Filmów o Tematyce Muzycznej. Jak mówią sami organizatorzy:

Dział: Kultura
środa, 04 lipiec 2018 14:17

Niespodzianki na bulwarach

Ostatnimi czasy mieszkańcy doczekali się zmiany oznakowania poziomego na bulwarach. Niedawno ustawiono również poprawne oznakowanie pionowe, jednak nie rozwiązało to wszystkich problemów jakie napotykają turyści, jak i nieprzyzwyczajeni do nowego porządku mieszkańcy.

Dział: Aktualności
środa, 04 lipiec 2018 13:21

Zderzenie samochodu z rowerzystką

Dziś około godziny 9:30 na skrzyżowaniu ulic Chreptowicza z Obrońców Westerplatte doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen - kierowanego przez mieszkankę miasta - z rowerzystką.

Dział: Aktualności
środa, 04 lipiec 2018 09:47

W Augustowie co 10. maturzysta oblał

I nie chodzi tu bynajmniej o oblewanie sukcesu, bo to może uczynić aż 87 procent przystępujących do matury augustowskich absolwentów. Tym samym zdali oni tegoroczny egzamin maturalny najlepiej, biorąc pod uwagę wyniki wszystkich podlaskich szkół średnich.

Dział: Aktualności

Augustowski Klub Sportowy Sparta tradycyjnie w drugi weekend lipca, w tym roku będzie to 6-8, organizuje Motorowodne Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance. Już w najbliższy weekend jezioro Necko po raz 14 zostanie zamienione w tor, po którym będą się ścigać najlepsi, światowi motorowodni piloci w klasie endurance.

Dział: Sport