• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 06 lipiec 2018 12:06

Wiejskie "rewolucje" w Szczebrze

Podlascy samorządowcy podpisali umowy na realizację aż 70 projektów dofinansowanych w ramach Programu Odnowy Wsi Województwa Podlaskiego. Urząd Marszałkowski przeznaczył na ten cel 650 tysięcy złotych. Jednym z tych projektów jest remont świetlicy wiejskiej w Szczebrze.

Dział: Aktualności
piątek, 06 lipiec 2018 11:35

Wyspy Kultury w Sejnach

"Wyspy kultury" to tabor artystyczny - kultura w drodze.
Dlaczego Wyspy? Wyobraźmy sobie, że w zwyczajnej miejscowości pojawia się wyjątkowa grupa artystów, rozstawia kolorowy namiot, do którego zaprasza mieszkańców na spotkanie ze sztuką.

Dział: Kultura
piątek, 06 lipiec 2018 08:46

VI Augustowski Blues Maraton

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na VI Augustowski Blues Maraton. W dniach 17-21 lipca za sprawą największych osobistości polskiego i europejskiego bluesa Augustów rozkołysze cała gama różnych stylów tego gatunku muzycznego. W tym roku Blues Maraton to kameralna scena Kaktusika, koncerty na Rynku Zygmunta Augusta oraz wielki finał w amfiteatrze miejskim. Na otwarciu festiwalu na Rynku Zygmunta Augusta wystąpią Szulerzy, którzy swoja muzyką określają jako „blues and soul”. Usłyszymy połączenie tradycyjnego bluesa, tanecznego rock&rolla, swingu oraz soulu. Tego wieczoru możemy także liczyć na utwory w stylu boogy woogy z domieszką czarnego bluesa w wykonaniu Boogy Boys.

Dział: Kultura

Szanowni, serdecznie zapraszamy na finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – sobota, 7 lipca 2018 r., Augustów. Rozpoczęcie już o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Zespołu Szkół Samorządowych, Mickiewicza 1 w Augustowie. Ok. godz. 16:00 uroczyste podsumowanie XVIII edycji konkursu na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy, wręczenie nagród na głównej scenie podczas Targów Agro-Eko-Turystycznych, odbywających się na Rynku Zygmunta Augusta.

Dział: Aktualności