• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W poniedziałek, 9 lipca o godzinie 13, w budynku Urzędu Miasta miało miejsce oficjalne przekazanie pierwszego pozwolenia na budowę przedsiębiorstwa na działce leżącej na terenie augustowskiej podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Dział: Polityka
poniedziałek, 09 lipiec 2018 17:11

Chmury nad słonecznym patrolem

Miejsce strzeżone wyznaczone do kąpieli jest w Augustowie póki co jedno - na Molo Radiowej Trójki. Co więcej jest to obszar jedynie czasowo wykorzystywany do kąpieli, bo od 1 lipca do 30 lipca.
- Po tym czasie (od 1 sierpnia - przyp. redakcji) ratownicy przechodzą na Postiw oraz na Bielnik - mówi Andrzej Zarzecki, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie.

Dział: Artykuły
poniedziałek, 09 lipiec 2018 10:12

Przestroga dla pieszych

Opinie dotyczące brukowania ulic w Augustowie od początku były kwestią sporną wśród mieszkańców miasta. Od niedawna szala przechyla się na stronę przeciwników, a to (poza walorami estetycznymi, czy też jakością samego poruszania się po takim podłożu) za sprawą chociażby takich "kwiatków" jak studzienka przy przejściu dla pieszych obok sklepu Rossmann (przy ul. Mostowej). 

Dział: Aktualności
poniedziałek, 09 lipiec 2018 08:42

Necko Endurace 2018 już za nami

Ostatni weekend był prawdziwą gratką dla wszystkich fanów sportów wodnych. Wtedy to bowiem jezioro Necko zamieniło się w tor wyścigowy, na którym odbywały się już po raz XIV, Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych.

Dział: Sport