• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 10 styczeń 2019 15:19

Zima – piękna, lecz wymagająca pora roku

Zima to piękna pora roku. Jest dostojna, monumentalna, ale również sroga i wymagająca. Z ogromną przyjemnością spacerujemy po parkach, gdzie urzekają nas swoją niepowtarzalną urodą pokryte „czapami” śniegu drzewa. W słoneczne, zimowe dni śnieg skrzypi pod naszymi stopami i skrzy się milionami diamencików. Wszystko to sprawia, że czujemy się jak w bajce. Możemy uprawiać sporty zimowe takie jak jazda na nartach, sankach czy łyżwiarstwo.

Dział: Artykuły

Podlaska Marka to przegląd najlepszych rozwiązań, trendów, smaków i wydarzeń. To ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwyciło albo pozytywnie zaskoczyło. Kandydatury do nagrody zgłosić może każdy – jedynym warunkiem jest, by zgłaszany produkt lub inicjatywa pochodziły z naszego regionu.

Dział: Aktualności
czwartek, 10 styczeń 2019 11:43

Muzyczny finał WOŚP

Wojtek Milewski zaprasza na wyjątkowe, niepowtarzalne wydarzenie. Na jednej scenie wystąpią: Krzysztof Ścierański, Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, No Logo, Bogdan Topolski, Elżbieta Granacka, Radek Nowicki i wielu innych...

Dział: Aktualności

Dzisiejsza konferencja prasowa w Urzędzie Miejskim w Augustowie została zwołana w celu poinformowania o nieprawidłowościach w postępowaniach przetargowych prowadzonych przez Miasto Augustów w okresie od sierpnia do listopada 2018.

Dział: Aktualności

Podlascy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach województwa zadba o to zwiększona liczba patroli. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania. Policjanci apelują o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji alarmować ich dzwoniąc pod bezpłatny numer telefonu alarmowego 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Dział: Aktualności