• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 21 luty 2019 21:58

Duchologiczny Dzień Kobiet

W czasach Pewexów i geesów, w czasach bimbru i Carmenów, jak rapował klasyk, świętem z którym równać się mogła tylko Barbórka był Dzień Kobiet. Obchodzony hucznie w zakładach pracy, gdzie prezentem wiodącym były rajstopy z klinem lub goździk dawany odwrotnie. O tym, że nadszedł ten dzień poznawaliśmy nie po Paniach, ale Panach, którym powrót do domu sprawiał wiele trudności i bólu głowy nazajutrz.

Dział: Kultura
czwartek, 21 luty 2019 21:30

Pieniądz rządzi światem

We wtorek ( 19 lutego) odbyło się posiedzenie Komisji Statutowej Rady Miasta, gdzie poruszono kilka kwestii w tym aspekt wynagradzania radnych.

Dział: Aktualności

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, zwraca się do mieszkańców Augustowa z prośbą o wyrażenie opinii na temat utworzenia w mieście strefy płatnego parkowania. Zdecydujmy razem o naszej wspólnej przestrzeni.

Dział: Aktualności
czwartek, 21 luty 2019 11:45

Sprawcy rozboju zatrzymani

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój w jednym z domów na terenie powiatu grajewskiego. Sprawcy wczoraj usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Dział: Aktualności