W dniu 27.02.2019r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Augustowie odbyła się piękna uroczystość wręczenia uczniom stypendiów naukowych i sportowych. Swoją obecnością zaszczycili nas Wiceburmistrz Miasta Augustowa Pan Filip Chodkiewicz, Kierownik Wydziału Spraw Społecznych i Administracyjnych Pan Michał Kotarski oraz rodzice nagrodzonych uczniów.

Dział: Aktualności
środa, 27 luty 2019 13:12

Wyróżnienie dla augustowskiej firmy

25 lutego podczas sesji Rady Powiatu w Augustowie Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski, Dariusz Jan Szkiłądź – Wicestarosta Augustowski oraz Andrzej Mursztyn – Przewodniczący Rady Powiatu w Augustowie przekazali serdeczne gratulacje i słowa uznania Benedyktowi Kozłowskiemu – Właścicielowi firmy BALT YACHT.

Pięć medali zdobyli w ubiegły weekend zawodnicy Augustowskiego Klubu Karate w V Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO o Puchar Burmistrza Zambrowa. Do zdobyczy sportowców należały - 1 złoty, 2 srebrne oraz 2 brązowe medale. Rywalizacja zgromadziła sportowców z zakątków całego świata - pojawili się między innymi zawodnicy z Libanu, Iranu, Syrii, Pakistanu czy Czeczenii. Na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Sturgulewski, drugie miejsca zdobyli Szymon Zawadzki i Marcel Gudanowski, trzecie - Michał Ostapowicz i Tomek Dadura.

Dział: Sport