• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko

Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 04 luty 2019

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa poszerzona została o kolejną nową kategorię, tj. „Miejsce niebezpiecznej działalności rozrywkowej”. Kategoria ta pozwala na zaznaczenie na KMZB zagrożeń w lokalach rozrywkowych, w tym w tzw. "Escape Room-ach" czy "parkach linowych".

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 luty 2019 12:09

Podsumowanie Ferii w Bibliotece

Teatrzyk dla dzieci, zajęcia literackie, plastyczne, językowe, kramik rozbrykanych gier i zabaw, praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy na fantomach i kostiumowy bal karnawałowy – tak prezentował się program Ferii w Bibliotece, na który zaprosiła odpoczywających od szkoły uczniów APK-Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 luty 2019 11:36

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Serdecznie zapraszamy na przezabawne widowisko, czyli 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących!

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 luty 2019 11:24

80 000 zł na rozwój augustowskiej siatkówki

W sobotę, 2 lutego 2019 r. burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowę z prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Centrum” Augustów Tomaszem Wiszyńskim na wsparcie realizacji zadania pn. „Szkolenie Drużyn UKS Centrum Augustów i start w rozgrywkach siatkarskich”. Umowę podpisano w przerwie między setami podczas meczu UKS Centrum Augustów z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

Dział: Aktualności

W dniach 20-22 lutego 2019 r. w Augustowie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje XI Seminarium Techniczne pt.: „Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 04 luty 2019 10:42

Pierwsza przysięga w tym roku

W Kolnie odbyła się pierwsza w tym roku przysięga wojskowa żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Następne szkolenie nowych ochotników rusza już 16 lutego.

Dział: Aktualności