• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 01 marzec 2019 20:28

Augustowianin u Arnolda Schwarzeneggera

Dzisiaj w Columbus w stanie Ohio, Konrad Paszkiewicz wystartował w zawodach strongman Arnold Classic podczas Arnold Sports Festival. Po pierwszym dniu zmagań z ciężarami zajmuje 6 miejsce w swojej kategorii.

Dział: Sport

W czwartek, 28 lutego 2019 r. burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowę  z UKS Technik Augustów na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Trenuję, startuję - z rówieśnikami rywalizuję”. Środki w wysokości 26 000 zł zostaną przeznaczone na organizację bezpłatnych zajęć lekkoatletycznych dla dzieci i młodzież z terenu Augustowa.

Dział: Aktualności

Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza III edycję konkursu na opowiadanie fantasy i science fiction.

Dział: Aktualności

APK - Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie ogłasza Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej.

Dział: Aktualności

Tylko przez pierwsze dwa lata działania KAS w województwie podlaskim kwota ujawnionych uszczupleń w zakresie przestępczości dotyczącej podatku VAT, w tym tzw. przestępstw karuzelowych, to 1 miliard 65 milionów złotych.

Dział: Aktualności

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 12. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Dział: Aktualności