• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko

Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 15 marzec 2019

piątek, 15 marzec 2019 17:18

Do Rosji z Jackiem Hugo-Baderem

Przemierzył Krym, Syberię, Kirgizję, Kazachstan i Czeczenię, rosyjskim łazikiem przejechał z Moskwy do Władywostoku. Rozmawiał z weteranami z Afganistanu i matkami żołnierzy zaginionych w Czeczenii, opisywał bohaterów Związku Radzieckiego i mafiosów. O Rosji mówi, że to wymarzony kraj dla reporterów, bo wszędzie tam można znaleźć ludzi, którzy opowiedzą kapitalne rzeczy, takie, że z wrażenia można z butów wyskoczyć.

Dział: Kultura
piątek, 15 marzec 2019 16:52

Będzie nowy park

Całkowicie nowej formy doczeka się Park im. Zbigniewa Herberta w augustowskiej dzielnicy Lipowiec. Władze miasta poszukują wykonawcy, który zajmie się modernizacją tego terenu.

Dział: Aktualności
piątek, 15 marzec 2019 16:40

Pijana wiozła dzieci

Będącą pod wpływem alkoholu i kierującą w tym stanie samochodem 41-latkę zatrzymali augustowscy policjanci. W aucie znajdowały się również jej dzieci w wieku 10 i 14 lat, które wiozła do szkoły.

Dział: Aktualności
piątek, 15 marzec 2019 11:14

Nie żyje wieloletni dyrektor

W środę, 13 marca, zmarł Krzysztof Bręk, wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie. Miał 61 lat.

Dział: Aktualności

Augustowscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury dwóch mieszkańców miasta. 22 i 34 – latek usłyszeli zarzuty rozboju do których się przyznali. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Dział: Aktualności