• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 20 marzec 2019 20:02

Trwa ustalanie okoliczności pożaru

Prokuratura Rejonowa powołała biegłego, który ma wydać opinię dotyczącą pożaru Hotelu Necko. Przy okazji sprawdzi też, czy przy gaszeniu ognia nie doszło do zaniedbań ze strony Straży Pożarnej.

Dział: Aktualności
środa, 20 marzec 2019 18:47

Referendum strajkowe

Dziś (20.03) rozpoczęło się referndum strajkowe w szkołach z Augustowa i okolic, które potrwa do końca tego tygodnia. Nauczyciele ze wszystkich okolicznych placówek zadecydują czy 8 kwietnia rozpocznie się protest.

Dział: Aktualności

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” i Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w piątek 29 marca do Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 o godz. 18:00 na promocję książki Waldemara Smaszcza pt. „Ignacy Jan Paderewski dla Niepodległej Polski".

Dział: Kultura

Fundacja Mamy Mamy, Zespół Szkół Specjalnych w Augustowie oraz Zespół Szkół Społecznych STO w Augustowie zapraszają serdecznie na KONCERT z okazji II Augustowskiego Dnia Integracji z Osobami Niepełnosprawnymi oraz Światowego Dnia Zespołu Downa.

Dział: Aktualności

Augustowskie Placówki Kultury oraz Rada Seniorów Miasta Augustowa serdecznie zapraszają do Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9) w poniedziałek 25 marca o godz. 9:00.

Dział: Aktualności