Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 22 marzec 2019 12:41

Sukcesy augustowskich pięściarzy

W sobotę, 16 marca odbyły się kolejne zawody bokserskie z cyklu "Paweł Skrzecz Zaprasza". W warszawskiej Akademii Walki do zmagań stanęło aż 155 zawodników, wśród nich nie zabrakło pięściarzy z Augustowa.

Dział: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza w piątek 5 kwietnia o godz. 17:30 do Kawiarenki Literackiej na spotkanie autorskie z Krzysztofem Kuczkowskim. Z poetą – w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie przy ul. Hożej 7 porozmawia Janina Osewska.

Dział: Kultura
piątek, 22 marzec 2019 10:56

Odwiedzili policjantów

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz przedszkola nr 3 w Augustowie odwiedzili pierwszego dnia wiosny augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy, oglądali służbowe pojazdy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

Żołnierze 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej zajęli drugie miejsce w Zawodach o Puchar Dowódcy WOT w Biegach Przełajowych. Łącznie podlascy Terytorialsi zdobyli aż siedem medali – najwięcej ze wszystkich startujących drużyn.

piątek, 22 marzec 2019 07:12