• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 23 marzec 2019 20:15

Leśna przychodnia

Wraz z nadejściem wiosny wielu z nas myśli o podjęciu aktywności fizycznej może więc warto wybrać się na spacer do lasu? Słowianie wierzyli, że drzewa mają duszę i potężną życiodajną lub niszczycielską moc. Przychodząc pod drzewa ze swoimi kłopotami i chorobami odzyskiwali spokój ducha oraz zdrowie.

Dział: Artykuły
sobota, 23 marzec 2019 19:03

Jak skutecznie oszczędzać prąd

W stosunku do naszych zarobków, ceny prądu w Polsce są jednymi z najwyższych w całej Europie. Ostatnie doniesienia o podwyżkach również nie napawają optymizmem. Zmiana dostawcy w praktyce nie rozwiązuje problemu, gdyż w rzeczywistości kwota, którą zapłacimy pozostanie zbliżona do pierwotnej. Jak więc rozwiązać ten problem?

Dział: Artykuły
sobota, 23 marzec 2019 15:12

Nowy komendant w Augustowie

Nowym komendantem augustowskiej policji zostal młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski. W piątek (22.03) odbyła się uroczystość objęcia stanowiska.

Dział: Aktualności
sobota, 23 marzec 2019 14:18

Kulturalna kwietniowa przeplatanka

O kwietniu zwykło się mówić, że przeplata. Cóż, taką ma specyfikę ten pierwszy miesiąc drugiego kwartału. Można natknąć się na ostatki zimy, ot takie czyszczenie magazynów na górze. Można też napotkać zwiadowców lata sprawdzających nastroje ludzi, nadchodzące imprezy, poczynania wiosny.

Dział: Kultura