• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko

Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 08 marzec 2019

piątek, 08 marzec 2019 17:17

Córka i matka odnalezione

3-letnia Amelka i jej mama zostały odnalezione dziś w Środzie Wielkopolskiej. Dwóch sprawców, w tym ojeciec dziecka, zostało zatrzymanych - poinformował PAP, Jarosław Zieliński, Wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dział: Aktualności
piątek, 08 marzec 2019 12:14

Pożar w Augustowie

Ogień pojawił się około godziny 4:00 nad ranem. Zapalił się pustostan przy ulicy 3 Maja w Augustowie. Obyło się bez zagrożenia życia, gdyż w budynku nikogo nie było.

Dział: Aktualności

Miejsce zawodów: Białowieża, sala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży (otwarcie turnieju i zbiórka wszystkich drużyn o godzinie 9.30) oraz Technikum Leśnego w Białowieży (część spotkań grupowych).

Dział: Sport
piątek, 08 marzec 2019 11:35

Dzień Kobiet

Od stu lat na całym świecie obchodzony jest Dzień Kobiet. Wszystkie panie, niezależnie od wieku, cieszą się faktem, że są kobietami oraz tym, jak ważne role spełniają w życiu mężczyzn. Chociaż w nawale codziennych obowiązków obu płci nie zawsze z należytym zainteresowaniem i szacunkiem traktowane są kobiety, to właśnie 8 marca cała uwaga panów zwrócona jest na nie. Jak wiele innych świąt, również Dzień Kobiet wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, jednak nam wydaje się zawsze, że jest to typowe polskie święto.

Dział: Artykuły
piątek, 08 marzec 2019 11:01

Trwają poszukiwania

Policja poszukuje sprawców uprowadzenia 3-letniej Amelki i jej 25-letniej mamy. Do zdarzenia doszło w czwartek, po godzinie 10:00 w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny, na ulicy Hallera pod blokiem numer 47.

Dział: Aktualności

Muzeum Historyczne zaprasza na ekspozycję poświęconą pracy kobiet w okresie Polski Ludowej. Będzie ona prezentowana na Rynku Kościuszki (przy fontannie) od 8 marca do 2 maja br.

Dział: Aktualności