• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Zawód nauczyciela w ostatnich dniach pojawia się w mediach wyjątkowo często. Wiele mówi się o strajku, o zaangażowaniu pracowników oświaty, o ich wpływie na funkcjonowanie państwa. Kwestią sporną pozostają również zarobki polskich nauczycieli, które są szeroko przez społeczeństwo komentowane. Pojawia się też temat godzin pracy...  
O tym wszystkim porozmawialiśmy z panią Alicją Chraboł, wieloletnią nauczycielką języka polskiego i języka niemieckiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach. Zapraszamy do lektury!

Dział: Aktualności
środa, 10 kwiecień 2019 17:57

Męska pomoc [VIDEO]

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią ogrom prac. Sprzątanie, gotowanie oraz opieka na dziećmi najczęściej spoczywa na barkach kobiet. Czy mężczyźni pomagają? Zapytaliśmy o to mieszkańców Augustowa.

Dział: Aktualności
środa, 10 kwiecień 2019 14:15

Remontu nie będzie?

Wszystko wskazuje na to, że nie doczekamy się długo zapowiadanego remontu ulicy Wojska Polskiego w Augustowie. Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe nie mogą bowiem dojść do porozumienia na temat finansowania inwestycji. Wczoraj (09.04) podczas posiedzenia zarządu powiatu augustowskiego zapadły ustalenia, że miasto ma ostatnią szansę na przyjęcie ich propozycji dotyczącej koncepcji przebudowy ulicy.

Dział: Aktualności
środa, 10 kwiecień 2019 12:17

Dynamiczny weekend

Mistrzostwa w futsalu, sztafeta maratońska oraz zawody użyteczno-bojowe. Miniony weekend dla podlaskich Terytorialsów był bardzo dynamiczny.

Dział: Aktualności
środa, 10 kwiecień 2019 11:20

9. rocznica katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem rozbił się samolot rządowy, na którego pokładzie znajdowało się 96 osób. Wśród nich znajdował się między innymi prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką.

Dział: Aktualności