• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 11 kwiecień 2019 21:10

Uczniowie mają własne pytania

Strajk nauczycieli rozpalił emocje do czerwoności. Wśród podzielonych opiniami dorosłych, odpowiedzi na wiele pytań postanowił poszukać Bartosz Mieloch w swoim kolejnym odcinku cyklu Między Ludźmi zatytułowanym "Pani Nauczycielka".

Dział: Aktualności
czwartek, 11 kwiecień 2019 20:04

Slackline, czyli czysta zabawa

Czym jest slackline? Jest to sztuka, która polega na chodzeniu i wykonywaniu trików po rozciągliwej taśmie o szerokości od 2,5 do 5 cm. Często mylone z chodzeniem po linie, jednak jest to kompletnie co innego.

Dział: Artykuły
czwartek, 11 kwiecień 2019 13:15

Dzień dawcy szpiku w Augustowie

Fundacja DKMS oraz Augustowskie Centrum Edukacyjne przy wsparciu władz po raz kolejny organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych krwi i szpiku na terenie Augustowa. Już 15 kwietnia w Augustowskim Centrum Edukacyjnym będzie można zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku.

Dział: Aktualności

W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie odbyły się eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ma na celu propagowanie wśród uczącej się młodzieży zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 kwiecień 2019 08:23

RUNMAGEDDON - siła i charakter

Trasa dookoła jeziora, przeprawa kajakami, ruiny starego zamku krzyżackiego tak w skrócie wyglądać będzie Festiwal Runmageddonu w Ełku. Już na początku maja, lubiany przez Po-laków ekstremalny bieg z przeszkodami wyląduje na ełckiej plaży i co więcej w ełckich wo-dach.

Dział: Aktualności