• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 12 kwiecień 2019 20:43

Kultura polityczna Augustowa

Na temat inwestycji w Augustowie zostało powiedziane już wiele - co będzie, czego nie będzie, na co miasto stać, a na co nie. Wszystkie te ustalenia najczęściej możemy usłyszeć podczas sesji Rady Miejskiej. To tam, zapadają kluczowe decyzje dotyczące codziennego funkcjonowania i rozwoju miasta. Ale w jakiej atmosferze się to odbywa?

Dział: Polityka
piątek, 12 kwiecień 2019 17:41

Kinochłon na Horyzoncie

Kino Iskra z dumą i radością przedstawia Państwu nowe (mamy nadzieję cykliczne) wydarzenie filmowe augustowskiego DKF-u.
Propozycję zorganizowania repliki wrocławskiego festiwalu z entuzjazmem przyjęli Panowie Roman Gutek i Marcin Pieńkowski, dyrektorzy MFF Nowe Horyzonty, a potem potoczyła się prawdziwa lawina – ułożono repertuar i dołożono wydarzenia towarzyszące.
I tym sposobem wspólnie odkryjemy nowe horyzonty i świeże doznania w tym, co kochamy najbardziej – w filmach

Dział: Kultura
piątek, 12 kwiecień 2019 12:42

Remont basenu odłożony

Zapowiadany od paru miesięcy remont augustowskiego basenu opóźni się. Wszystko przez to, że miasta nie stać na tak duży wydatek.

Dział: Aktualności
piątek, 12 kwiecień 2019 09:42

Włamania do domków letniskowych

W związku z nasilającymi się w ostatnim okresie kradzieżami mienia i włamaniami do pomieszczeń gospodarczych, piwnicznych oraz domków letniskowych policjanci z sejneńskiej komendy apelują o właściwe zabezpieczenie mienia i czujność sąsiedzką.

Dział: Aktualności