• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 02 kwiecień 2019 18:32

Polki oceniają porodówki

Fundacja Rodzić po Ludzku po raz drugi rozpoczęła akcję „Głos matek ma moc zmiany”, zachęcając kobiety do wypełniania anonimowej ankiety na temat opieki w szpitalu. Dzięki ich głosom będzie można pokazać, jak realizowany jest standard organizacyjny opieki okołoporodowej w konkretnym szpitalu, jak są traktowane kobiety i gdzie w Polsce można urodzić po ludzku. Blisko 35 tys. historii zebranych do tej pory pomoże również w podejmowaniu interwencji wobec tych placówek, w których łamane jest prawo, dochodzi do nadużyć lub przemocy.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 kwiecień 2019 14:21

McDonald's zgodnie z planem

Wczorajsza informacja na temat odkrycia złóż surowca naturalnego na terenie rozległej inwestycji połączonej z budową restauracji McDonald's była oczywiście tylko żartem z okazji Prima Aprilis.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 kwiecień 2019 12:49

Augustów uczy na temat Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu. Również w Augustowie na Rynku Zygmunta Augusta odbył się dziś happening, zaś w Kinie Iskra został wyświetlony film pt. „Komunia”.

Dział: Aktualności

W sobotę, 30.03.2019r. w Białymstoku odbyły się eliminacje wojewódzkie XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK. Turniej organizowany jest nieprzerwanie od 1972 roku. Co roku popularyzuje on walory turystyczno – krajoznawcze danego województwa. W bieżącym roku szkolnym jest to województwo podlaskie.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 kwiecień 2019 09:09

Oszczędności nie będzie

Nie będzie połączenia miejscowej biblioteki i gminnego ośrodka kultury w Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Nowince. Wszystko za sprawą decyzji Rady Gminy.

Dział: Aktualności

Mała Galeria Augustowskich Placówek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Iwony Bielawskiej i Julii Tymańskiej. Otwarcie wystawy z udziałem artystek zaplanowano na piątek 5 kwietnia o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta 9.

Dział: Kultura