• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 03 kwiecień 2019 18:38

Cudzoziemcy w Polsce

Liczba obywateli Białorusi posiadających ważne zezwolenia na pobyt w Polsce wzrosła do ponad 21 tys. osób. Białorusini stali się tym samym drugą najliczniejszą grupą cudzoziemców z dokumentami uprawniającymi do długoterminowego pobytu w kraju. Większość – 15 tys. obywateli Białorusi posiada zezwolenia na pobyt stały wydane w związku z polskim pochodzeniem i Kartą Polaka.

Dział: Aktualności
środa, 03 kwiecień 2019 15:09

Pożar w miejscowości Janówek

Dnia (03.04) około godziny 10:00 doszło do pożaru w miejscowości Janówek. Zapalił się budynek gospodarczy.

Dział: Aktualności

Dnia 27 marca 2019 r. odbyła się III edycja Konkursu Gramatyki Angielskiej i Kultury Obszaru Anglojęzycznego organizowanego przez Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

Dział: Aktualności
środa, 03 kwiecień 2019 11:29

Złodzieje poszukiwani

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie poszukują sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło na jednej ze stacji paliw w mieście, a także winnych przywłaszczenia artykułów spożywczych z jednego ze sklepów samoobsługowych.

Dział: Aktualności
środa, 03 kwiecień 2019 10:09

Będą ćwiczenia wojskowe

Żołnierze z Akademii Sztuki Wojennej sprawdzą, czy teren Przesmyku Suwalskiego nadaje się do prowadzenia działań wojskowych w zakresie obronności. Wszystko w ramach ćwiczeń "Brama-19".

Dział: Aktualności
środa, 03 kwiecień 2019 08:17

Pisanka zdobiona decoupage

Augustowskie Placówki Kultury oraz Rada Seniorów Miasta Augustowa serdecznie zapraszają do Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9) W poniedziałek 8 kwietnia o godz. 10:00 pani Halina Łazarska – kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Nowince, pokaże i nauczy jak samodzielnie ozdobić pisankę z wykorzystaniem techniki decoupage.

Dział: Mieszkańcy