• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 05 wrzesień 2019 18:03

Kolejne zmiany w augustowskiej radzie

Napisał
Kolejne zmiany w augustowskiej radzie esesja.tv

Z mandatu tym razem zrezygnowała Aleksandra Kleczkowska. Radną była przez pięć lat. W obecnej kadencji przewodniczyła komisji rozwoju i zasiadała w komisjach budżetu oraz rewizyjnej. Jako powód rezygnacji podała przewodniczącej rady względy osobiste.

 

Zastąpi ją 30-letni magister farmacji Emilian Jasyen Al–Khameri, który zdobył kolejny wynik na liście Naszego Miasta. Ślubowanie złoży najprawdopodobniej na najbliższej sesji.

To trzecia zmiana w składzie augustowskiej rady od początku kadencji. Najpierw Magdalena Śleszyńska zastąpiła Filipa Chodkiewicza, który został wiceburmistrzem. Później z mandatu zrezygnował Tomasz Bukłaho, a jego miejsce zajmie wkrótce Tomasz Dobkowski.

Wszystkie roszady nastąpiły w popierającym burmistrza ugrupowaniu Nasze Miasto.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Weterynarz
KA-MIX
DrewSot