• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 05 wrzesień 2019 18:03

Kolejne zmiany w augustowskiej radzie

Napisał
Kolejne zmiany w augustowskiej radzie esesja.tv

Z mandatu tym razem zrezygnowała Aleksandra Kleczkowska. Radną była przez pięć lat. W obecnej kadencji przewodniczyła komisji rozwoju i zasiadała w komisjach budżetu oraz rewizyjnej. Jako powód rezygnacji podała przewodniczącej rady względy osobiste.

 

Zastąpi ją 30-letni magister farmacji Emilian Jasyen Al–Khameri, który zdobył kolejny wynik na liście Naszego Miasta. Ślubowanie złoży najprawdopodobniej na najbliższej sesji.

To trzecia zmiana w składzie augustowskiej rady od początku kadencji. Najpierw Magdalena Śleszyńska zastąpiła Filipa Chodkiewicza, który został wiceburmistrzem. Później z mandatu zrezygnował Tomasz Bukłaho, a jego miejsce zajmie wkrótce Tomasz Dobkowski.

Wszystkie roszady nastąpiły w popierającym burmistrza ugrupowaniu Nasze Miasto.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM