• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 18 luty 2016 18:29

Prezes Jarosław Kaczyński w Augustowie

Napisane przez  RED
Wikimedia Commons Wikimedia Commons fot. Piotr Drabik

W najbliższą sobotę prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi kolejno Augustów, Sejny i Suwałki. Liderowi PiS towarzyszyć będzie Anna Maria Anders – kandydatka do Senatu Rzeczypospolitej.

Według informacji otrzymanej z biura poselskiego Jarosława Zielińskiego z prośbą o publikację, spotkanie w Augustowie zaplanowano na godzinę 13:00 w restauracji "Dolina Rospudy"przy ulicy Nadrzecznej1 (róg ulicy Mostowej).

Więcej w tej kategorii: « Recepta Spotkania »

Komentarze  

#15 rdest 2016-02-21 16:27
Teraz już jest widoczne że Andzioł (czyt" Ania65") i "fun rdesta "to ta sama osoba. Podpisac sie to jeszcze umiesz ,ale z czytaniem ze zrozumieniem to już masz poważny problem . Szkoda bo widac wielkie Twoje zaangażowanie ,natura obdarzyła Cię dużym sercem ,ale poskąpiła Ci jednak mądrości . Trzym sie ziomal .
Cytować
#14 Fan rdest 2016-02-21 13:46
Płatna patologia polityczna ! ze to tez do nas dotarło zbanujcie tego oszołoma rdesta, skonczy mu sie wypłatka.
Cytować
#13 rdest 2016-02-21 12:58
Droga Aniu, może lepiej pograć na madolinie niż popełniac takie żałosne autodemaskacje. Oj, chyba pod tym nickiem to siedzi jakiś AŃDZioł. ?!?!Sie ma .
Cytować
#12 Ania65 2016-02-21 09:46
Widać że jesteś płatnym trollem bo głupoty wypisujesz. Zamkną CI dostęp do rzeki ale chyba umysłowej. Te wszystkie oszczerstwa kiedys się zemszczą na Tobie. Niestety oszuscie sam się zdemaskowales po przez wlasną głupotę nie zmieniając nicku. Zawistny człowieczku pamiętaj oliwa zawsze sprawiedliwa.
Cytować
#11 rdest 2016-02-20 23:29
Pani Aniu,moim korytem bedzie cieciowanie przy rzece ,jak ją zamkna na wysokości obecnego boiska, bo nie będzie wstepu dla takich różnych ,którym palma odbije i będą chcieli przejśc sie wzdłuż rzeki ,jak to teraz jest wspaniale możliwe. Niech sie i zastanopwi Szanowna Pani Ania 65 co tu wypisuje Hołk.
Cytować
#10 Ania65 2016-02-20 21:56
Nie od dzis wiadomo ze Rdest i pare innych nicków to jedna i ta sama osoba. Klakier walczacych o koryto
Cytować
#9 Andrzej 2016-02-20 13:07
Ha ha rdest i abc to jedna i ta sama osoba zapomniala nick zmienic. Patrz odpowiedz ad8 na komentarz ad7.
Cytować
#8 ABC 2016-02-20 10:47
Jareczku daj sobie na wstrzymanie i nie wrabiaj mnie w te zmazy umyslowe. Gdybys wiedział wiecej ,czytal wiecej , a w ostatecznosci zrozumial co naprawde w POlsce (magdalenkowej!) sie rozgrywa to bys nie robil takich malo "pomyslych" wpisow , Tyle jest madrych i proPolskich blogow ,ze rece opadają ,ze malo kto sie nimi interesuje ,a z braku wiedzy wierni slucho- ogladacze polsatu i tvn tylko mordy wydzieraja , aby kogos obrazic Takie "argumenty "emocjonalne ,obrazanie to typowe jest dla ludzi "INDOKTRYNOWANYCH" Przeczytaj uwaznie 100 razy moja zyczliwa rade dla osobistego zrozumienia swojego myslenia ,czy na pewno ono jest osobiste ? czy papka naszych okupantow wlozona w Twoj naiwny rozum i domyslam sie szlachetne serce sa rzeczywiscie owocem procesow Twojego rozumu?
Cytować
#7 jarekk 2016-02-19 20:44
Rdest tam bedzie on taki sam jak jareczek
Cytować
#6 jurand 2016-02-19 19:38
Cytuję Joanna:
Do juranda Piszesz: "Skąd się biorą te osoby na jego spotkaniach? W prywatnych rozmowach każdy wiesza na nim psy, a głosy zbiera." Otóż wyobraź sobie, że nie wszyscy są tego pokroju co twoi prywatni rozmówcy i na nikim psów nie wieszają, a wybierają tych, którym mogą zaufać.

Joanna od aniołów rozumiem. Zaufanie droga pani, to ja wyrabiam na podstawie "owoców", kumasz coś? A CI co im tak uffffffasz wydaja takie, że z państwa cieszącego się szacunkiem całego świata staliśmy się POŚMIEWISKIEM! Podnieś tą czarna woalkę z nad oczu i wyjdź dalej od kadzidlanego dymy, to może cis będziesz widziała :( Na stocznie ufali i dawali i obdarzony zaufaniem takich jak ty, ma ufających gdzieś :(
Cytować