• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 03 marzec 2016 18:42

Spotkanie z kandydatem

Napisał 

Wczoraj w hotelu Logos odbyło się spotkanie wyborcze kandydata do Senatu RP Mieczysława Bagińskiego z mieszkańcami. Razem z nim do Augustowa przybyli w charakterze osób wspierających między innymi Mieczysław Baszko oraz Władysław Kosiniak -Kamysz.

 Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w swoim wystąpieniu przedstawił kandydata jako człowieka stąd, którego związki z regionem po wyborach nie skończą się na otwarciu biura senatorskiego. Ponadto krytycznie odniósł się do 100 dni rządów PiS w tym do nowelizacji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, obecnej polityki prorodzinnej oraz podatku od hipermarketów. Nawiązał też do niedawnych uroczystości Dnia Żołnierzy Wyklętych mówiąc o tym, iż ich w szeregach znajdowali się również członkowie Batalionów Chłopskich - odnosząc się do braku oficjalnego zaproszenia partii do wspólnego obchodzenia święta w Warszawie, mogącego łączyć różne środowiska.

Sam kandydat powołał się na 18- letnie zamieszkanie nad jeziorem Dreństwo tym samym wskazując na bliski związek z regionem. Poruszając kwestię bezpieczeństwa i planów rozmieszczenia wyrzutni i baz NATO stwierdził, że najtańszą inwestycją pokojową jest dobre sąsiedztwo, a z takich zmierzeń nie odniesiemy korzyści. Powołał się też na sześciokrotne zwycięstwo w wyborach do Sejmiku co ma świadczyć o rosnącym zaufaniu wyborców.

Komentarze  

#5 rdest 2016-03-04 20:43
AD4 Niech sobie zna i 60,ale nie zna polskiego, .Obstawiam ,że jezyk ukraiński na pewno. Ciekawy jestem jaką wiarę wyznaje , ,czy jest grekokatoliczką? Nie zapominajmy ,że kapłani tegoż wyznania święcili piły i siekiery,którymi zabijano bezbronnych Polaków w czasie rzezi wołyńskiej
Jej nazwisko po mężu Costa , po co wróciła do panieńskiego ? Chyba tylko po to ,aby wykorzystać te nasze sentymenty i żebyśmy znowu dali się zrobić w konia . Mamy swoich kandydatów,którzy są zorientowani w naszych sprawach , a nie obywatelka nie wiadomo ilu państw. Mieliśmy już takiego cosmopolitana na stolcu min. spraw zagr. i co? , okazało się za darmo robimy Amerykanom"radość". Podejrzewam, ,ze może "idzie" m.in.o obronę pomników UPA , i najważniejsze rozmydlanie prawdy o Wołyniu.!
Przecież córka gen.-" patrioty" nie będzie " kłamać " może narzuci nam nową narrację o zbrodni na Kresach. To jest polityka historyczna!!,nie nasza,obca i antypolska
Cytować
#4 klucz 2016-03-04 09:49
Ta Kobita nadaje się tylko do przecinania wstążeczek i otwierania muzeów .Czemu Duda nie zatrudni jej w kancelarii na pokaz , takie nazwisko .
Ile razy w życiu była ona w Łomży czy Suwałkach , co ona wie o problemach mieszkańców.Gada tylko o drogach jak każdy od 25 lat .
Podobno się chwali , że zna 6 języków . Myślę że nie tak jak Polski.
Cytować
#3 Sławoj 2016-03-04 08:06
HAHA taka apolityczność i kręgosłup. A jak KOD będzie przy pieniądzach albo Palikot?
Cytować
#2 bardzo 2016-03-03 23:54
I bardzo dobrze trzeba isc tam gdzie cos dla miasta załatwi. A teraz PIS kasiorę daje.
Cytować
#1 Sławoj 2016-03-03 22:26
A to burmistrz z Baszką już się nie fotografuje? Anna Maria ładniejsza czy priorytety się pozmieniały?
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Wrzesień 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
Profensa
Esotiq
KA-MIX
Kreator Mody
^ REKLAMA ^