• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 08 czerwiec 2018 21:06

Do trzech razy sztuka?

Napisane przez  Anita Klebanowska
Do trzech razy sztuka? mat. prasowy

Suwalska prokuratura rejonowa po analizie dowodów już dwukrotnie umorzyła postępowanie w sprawie doniesienia złożonego przez sekretarz miasta na swojego przełożonego.

Obecnie Sąd Rejonowy w Augustowie skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia. Tak więc prokuratorzy kolejny raz pochylą się nad sprawą urzędniczki zatrudnionej w augustowskim magistracie.

- Wczoraj (7 czerwca 2018 - przyp. redakcji) odbyło się posiedzenie w tej sprawie. Dotyczyło ono zażalenia na postanowienie prokuratury rejonowej w Suwałkach. W dniu wczorajszym sąd w Augustowie uwzględnił zażalenie pełnomocnika pokrzywdzonej i uchylił sprawę, która trafiła z powrotem do prokuratury rejonowej w Suwałkach. Uzasadnienia jeszcze nie mamy, ponieważ do 12 czerwca sędzia ma termin na jego sporządzenie – powiedziała nam Ewa Radzewicz z biura rzecznika Sądu Okręgowego w Suwałkach.

"Żyję nadzieją sprawiedliwego zakończenia toczącego się w prokuraturze postępowania w związku ze złożonym z mojej strony zawiadomieniem. Prawda, która powinna ujrzeć światło dzienne wydaje się być teraz koniecznym środkiem, pozwalającym mi na odzyskanie własnej godności. Należy się to również mieszkańcom Augustowa" - mówiła w styczniu br. pracownica magistratu i jak się okazuje na słowach się nie skończyło.

Nierozstrzygnięta sprawa od miesięcy budzi wiele emocji wśród mieszkańców, jednak na prawomocne orzeczenia przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Komentarze  

#6 sławuś 2018-06-19 16:59
"nosił wilk razy kilka", czas by ponieśli wilka 8)
Cytować
#5 minia 2018-06-19 13:29
A kogo i za co chcesz pani kadrowo rozliczać.Dla mnie i chyba nie tylko ważne są inwestycje promocja miasta,a nie jakieś ustawki wyborcze .Grupa oszołomonów bawi się w piaskownicy,a miasto ,czyli nas ma gdzieś,chcą do władzy,do koryta....
Cytować
#4 kadrowa 2018-06-18 16:51
Racja, parasol ochronny ze strony pana Z. się kończy. Idą czasy rozliczeń. A że rozliczać będą mieszkańcy, opozycja, konkurencja a nawet własny komitet, to na samą myśl musi się robić gorąco. Kółko doradczyń magistrackich to marny kapitał i wątłe zaplecze do robienia polityki. A krzywdy ludzkie wołają sprawiedliwości i być może zadośćuczynienia. Czas wałkonienia dobiega końca.
Cytować
#3 krystna 2018-06-14 21:27
Pan z magistratu musi czuć, że młyny sprawiedliwości nie przestaną mielić puki nie będzie z tego mąki. Skuteczne dorzucanie
"kamieni" w żarna sprawiedliwości przez różne"siły zewnętrzne" przedłużają agonię obecnego burmistrza, ale powoli. Wstyd będzie większy!!! A kara zasłużona.
Cytować
#2 minia 2018-06-12 09:29
A może ta pani jest tą staruszką,co to słyszała, że gwałcą,Niech poczeka aż reforma sądownictwa do nas dotrze,będzie sprawiedliwiej i babkę zadowolą.A tak na marginesie obawiać się należy,że pojawi się więcej takich pań pokrzywdzonych,bo nasz Pan burmistrz niczego sobie. A może i panowie też, bo wybory tuż,tuż...
Cytować
#1 Inka 2018-06-09 23:44
Zgodnie z powiedzeniem z filmu :Sami swoi" - Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" skarżąca koniecznie chce aby to jej przyznano rację niezależnie od tego czy rzeczywiście była pokrzywdzona / chyba nie ,skoro dwukrotnie nie dopatrzono się winy "krzywdziciela"/
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^