• 1
  • 2
  • 3
piątek, 08 czerwiec 2018 21:06

Do trzech razy sztuka?

Napisane przez Anita Klebanowska
Do trzech razy sztuka? mat. prasowy

Suwalska prokuratura rejonowa po analizie dowodów już dwukrotnie umorzyła postępowanie w sprawie doniesienia złożonego przez sekretarz miasta na swojego przełożonego.

Obecnie Sąd Rejonowy w Augustowie skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia. Tak więc prokuratorzy kolejny raz pochylą się nad sprawą urzędniczki zatrudnionej w augustowskim magistracie.

- Wczoraj (7 czerwca 2018 - przyp. redakcji) odbyło się posiedzenie w tej sprawie. Dotyczyło ono zażalenia na postanowienie prokuratury rejonowej w Suwałkach. W dniu wczorajszym sąd w Augustowie uwzględnił zażalenie pełnomocnika pokrzywdzonej i uchylił sprawę, która trafiła z powrotem do prokuratury rejonowej w Suwałkach. Uzasadnienia jeszcze nie mamy, ponieważ do 12 czerwca sędzia ma termin na jego sporządzenie – powiedziała nam Ewa Radzewicz z biura rzecznika Sądu Okręgowego w Suwałkach.

"Żyję nadzieją sprawiedliwego zakończenia toczącego się w prokuraturze postępowania w związku ze złożonym z mojej strony zawiadomieniem. Prawda, która powinna ujrzeć światło dzienne wydaje się być teraz koniecznym środkiem, pozwalającym mi na odzyskanie własnej godności. Należy się to również mieszkańcom Augustowa" - mówiła w styczniu br. pracownica magistratu i jak się okazuje na słowach się nie skończyło.

Nierozstrzygnięta sprawa od miesięcy budzi wiele emocji wśród mieszkańców, jednak na prawomocne orzeczenia przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Weterynarz
KA-MIX
Drewno opałowe
Wiwa