• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 24 wrzesień 2018 20:14

Inauguracja kampanii KWW Nasze Miasto

Napisane przez AK
Inauguracja kampanii KWW Nasze Miasto KWW Nasze Miasto

23 września o godz. 13:00 na Rynku Zygmunta Augusta KWW Nasze Miasto zaprezentowało kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych miejskich a także radnych powiatowych.

Już oficjalnie ogłoszono kandydaturę Mirosława Karolczuka na burmistrza.

- Kandyduję na urząd burmistrza Augustowa ponieważ jestem przekonany, że kluczem do rozwoju Augustowa jest współdziałanie. Jeszcze trzy lata temu model złożony z zaangażowanych mieszkańców, kompetentnych urzędników, zmotywowanej do działania Rady miasta i spinających to wszystko burmistrzów działał. Niestety, dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej i to jest wielka szkoda, bo Augustów nie może się zatrzymać! - mówił podczas konwencji wyborczej Mirosław Karolczuk.

cz. I :

cz. II :

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.