• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 24 wrzesień 2018 20:14

Inauguracja kampanii KWW Nasze Miasto

Napisane przez AK
Inauguracja kampanii KWW Nasze Miasto KWW Nasze Miasto

23 września o godz. 13:00 na Rynku Zygmunta Augusta KWW Nasze Miasto zaprezentowało kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych miejskich a także radnych powiatowych.

Już oficjalnie ogłoszono kandydaturę Mirosława Karolczuka na burmistrza.

- Kandyduję na urząd burmistrza Augustowa ponieważ jestem przekonany, że kluczem do rozwoju Augustowa jest współdziałanie. Jeszcze trzy lata temu model złożony z zaangażowanych mieszkańców, kompetentnych urzędników, zmotywowanej do działania Rady miasta i spinających to wszystko burmistrzów działał. Niestety, dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej i to jest wielka szkoda, bo Augustów nie może się zatrzymać! - mówił podczas konwencji wyborczej Mirosław Karolczuk.

cz. I :

cz. II :

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze