• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 28 październik 2018 20:11

Oficjalne poparcie

Napisane przez  RED

Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie popiera bezpartyjnego kandydata Mirosława Karolczuka na burmistrza Augustowa.

Mirosław Karolczuk reprezentujący bezpartyjny Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Augustów będzie konkurował w drugiej turze wyborów 4 listopada z dotychczasowym burmistrzem Wojciechem Walulikiem. O zwycięstwie zdecydują mieszkańcy w powszechnym głosowaniu. Zaraz po pierwszej turze wyborów Mirosław Karolczuk wraz z radnymi Naszego Miasta zaapelowali do wszystkich komitetów i ugrupowań o współpracę i udzielenie poparcia. Samorządowcy zadeklarowali, że chcą szukać wspólnych wartości i płaszczyzny porozumienia ze wszystkimi radnymi i organizacjami. Pierwsze na ten apel zareagowało Prawo i Sprawiedliwość. Jak stwierdził poseł tej partii, a jednocześnie prezes zarządu okręgowego PiS, Krzysztof Jurgiel:

- W samorządzie bardzo ważne są kompetencje i pracowitość. Znam Mirosława Karolczuka jako osobę w 100% zaangażowaną w sprawy Augustowa, to człowiek niezwykle oddany miastu. Jednocześnie wiem, że ceni dialog i potrafi współpracować, a zgodne działanie z samorządem wojewódzkim będzie w tej kadencji dla Augustowa kluczowe. To sejmik wojewódzki dysponuje ogromnymi funduszami, które mogą zdecydowanie wspomóc rozwój miasta. Popieram Mirosława Karolczuka i liczę na pełną współpracę dla dobra Augustowa. Z pełnym przekonaniem oceniam, że jest on obecnie najlepszym kandydatem. Apeluję do wyborców Prawa i Sprawiedliwości, aby poparli go w drugiej turze wyborów burmistrza Augustowa 4 listopada.

Jak mówi sam Mirosław Karolczuk, poparcie jest dla niego cennym dowodem doceniania jego dotychczasowej pracy:

- Cieszę się, że Prawo i Sprawiedliwość odpowiedziało na nasz apel o udzielenie poparcia przed drugą turą wyborów. Skierowaliśmy go do wszystkich komitetów bez wyjątku. Miło jest słyszeć deklarację współpracy od ugrupowania, które zdobyło samodzielną większość w Semiku województwa podlaskiego. Zadeklarowałem jasno i podtrzymuję, że jako bezpartyjny samorządowiec będę współpracował z każdym, kto może i chce wspomóc nas w pracy dla Augustowa. Uważam, że samorząd powinien być wolny od politycznych sporów, a skupiać się na załatwianiu spraw ważnych dla mieszkańców. Dlatego konsekwentnie podkreślam, że tak ważna jest współpraca i dialog, do której zapraszam wszystkich.

Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Augustów w wyborach do Rady miejskiej w Augustowie, które odbyły się 21 października zyskał największe poparcie augustowian i jako jedyne ugrupowanie zdobył ponad 30% wszystkich głosów. W Radzie miejskiej obywatelskie ugrupowanie będzie miało 6 mandatów radnych.

Komentarze  

#1 Matt 2018-10-31 17:35
Tak n’a wstepie przyjechalem do Augustowa po 28 latach emigracji.Prosze o odpowiedz .Pracowal Pan przez cztery lata z burmistrzem i moje pytanie w zwiazku z wyborami.co dzialo sie przez ostatnio kadencje w sprawie naszej kotlowni ktorej miasto podobno jest wspoludzialowcem ?Wielomilionowe kary za niezgodnosc z przepisami ?
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^