• 1
  • 2

Sponsorowane (164)

wtorek, 10 maj 2022 12:45

Jak kupować portfele damskie skórzane - porady zakupowe

Napisane przez

Zakup portfela nie ogranicza się wyłącznie do wyboru rozmiaru i jego koloru. Warto wiedzieć, na co jeszcze zwrócić uwagę. Przychodzimy Ci z pomocą!

poniedziałek, 09 maj 2022 15:31

Jak zaplanować remont mieszkania - od czego zacząć?

Napisane przez

Remont mieszkania to wieloetapowy projekt, który pochłania ogromne ilości czasu, energii i pieniędzy. Efekt zazwyczaj jednak wynagradza włożony w całe przedsięwzięcie trud. Planując urządzanie mieszkania, nie zapomnij więc o tym, co tak ważne – nie tylko czas prac wykończeniowych, ale i staranne przygotowanie do nich. Dziś piszemy o tym, jak zaplanować remont mieszkania. Sprawdź, od czego zacząć.

środa, 04 maj 2022 20:18

Fortinet - profesjonalne szkolenia dla IT

Napisane przez

Fortinet to międzynarodowa korporacja, która zajmuje się tworzeniem, rozwojem i sprzedażą oprogramowania. Profesjonalne szkolenia dla pracowników IT z zakresu obsługi produktów Fortinet pozwalają rozwinąć zawodowy potencjał. Amerykańska korporacja międzynarodowa to bowiem producent, którego sprzęt i oprogramowanie zdecydowanie warto znać na poziomie zaawansowanym.

sobota, 30 kwiecień 2022 12:59

Serwery nazw DNS a wpisy DNS – czym się różnią?

Napisane przez

Próbując uruchomić własną stronę internetową, często można spotkać się z takimi określeniami jak serwery nazw DNS albo wpisy DNS. Postanowiliśmy wyjaśnić, co kryje się za tymi terminami i czym się różnią te dwie kwestie.

czwartek, 28 kwiecień 2022 20:47

Wszystko czego potrzebujesz do Pierwszej Komunii Świętej

Napisane przez

Pierwsza Komunia to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego młodego katolika. Aby móc przyjąć sakrament, należy w odpowiedni sposób się do tego przygotować. Poza uczęszczaniem na spotkania w kościele i pozyskaniem istotnej wiedzy, konieczne jest również zaopatrzenie dziecka w potrzebne przedmioty. Co zatem okaże się niezbędne? Podpowiadamy.

piątek, 22 kwiecień 2022 11:57

Znane i sprawdzone mikstury do ogrodu. Ekologiczny ogród

Napisane przez

W ostatnich latach ekologiczne prowadzenie ogrodu staje się coraz popularniejsze. Odchodzi się od wykorzystywania chemicznych środków na rzecz tych naturalnych. Jakie są zalety domowych preparatów? Czy można stworzyć naturalne mikstury odżywiające i chroniące rośliny przed szkodnikami?

poniedziałek, 11 kwiecień 2022 21:25

Dermovate - Jak działa? Kiedy się stosuje?

Napisane przez

Niektóre schorzenia skórne są bardzo problematyczne w leczeniu, więc konieczne staje się sięgnięcie po broń większego kalibru. Do leków mających silne właściwości przeciwzapalne należy Dermovate. Ma on postać maści, którą nakłada się na zmienione chorobowo miejsca. Preparat ten może być stosowany wyłącznie przez krótki czas, w przeciwnym razie uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego. Istnieją też różne przeciwwskazania do aplikowania na skórę leku Dermovate. Wskazaniami do stosowania preparatu są między inni łuszczyca, toczeń rumieniowaty, liszaj płaski.

Jako nowoczesny rolnik na pewno szukasz rozwiązań, które usprawnią Twoją codzienną pracę. Jednym ze sprzętów wartym rozważenia jest oczywiście aplikator nawozu sztucznego. Świetnie sprawdza się on zwłaszcza w większych gospodarstwach, przyspieszając proces użyźniania gleby i pielęgnowania upraw.

Marzą Ci się ekologiczne i zawsze świeże warzywa przez cały rok i to bez konieczności wychodzenia po nie do sklepu? Jest na to proste rozwiązanie - przydomowa szklarnia. Jednak decydując się na jej zakup, warto rozważyć, z jakiego materiału będzie ona wykonana, by stała się dobrą inwestycją na lata. Jedną z propozycji są szklarnie z poliwęglanu, które cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego i czym różnią się one od klasycznych modeli z pokryciem szklanym bądź foliowym? O tym w dalszej części artykułu.

poniedziałek, 28 marzec 2022 21:48

Ogrzewanie domu - jak wybrać komfortowe i nowoczesne rozwiązanie?

Napisane przez

Ogrzewanie domu to kwestia, nad wyborem, której stają osoby budujące domy. Jaki rodzaj ogrzewania zastosować? Jakie są korzyści z ogrzewania na podczerwień? Warto poznać najlepsze sposoby, które zostaną przedstawione w niniejszym artykule.

Gry online na PC to świetne hobby dla zespołu. Możesz zaprosić swojego najlepszego przyjaciela do swojego domu, zaprosić mamę lub tatę do wspólnej zabawy - to bardzo ekscytujące. Co więcej, w internetowym portalu darmowych gier casualowych „Game-Game” jest całkiem sporo takich gier, w które można grać online.

 

Kolejne augustowskie talenty zostały docenione. Tym razem Burmistrz Mirosław Karolczuk wręczył nagrody i stypendia mieszkańcom, którzy mogą pochwalić się szczególnymi zasługami oraz osiągnięciami w dziedzinie kultury i sztuki. Uroczystość po raz pierwszy odbyła się w sali widowiskowej nowego budynku Miejskiego Domu Kultury, w którym na co dzień rozwijają się kolejne augustowskie talenty. 

Strona 1 z 14
Gruby Benek