• 1
  • 2
wtorek, 29 czerwiec 2021 21:01

Kryształowa Cegła oraz Krzyż Zasługi  dla Racis Development

Napisane przez RED

Inwestycje Racis Development, to najnowsze trendy budownictwa w Polsce, które doceniają jurorzy ogólnopolskich konkursów. 25 czerwca 2021 r. w Lublinie odbyła się WIELKA GALA, podczas której na ręce prezesa Szymona Racisa przekazano prestiżową nagrodę „Kryształowej Cegły”. Kompleks mieszkaniowy Chopina Park okazał się bezkonkurencyjny i w drodze do nagrody pokonał wiele uznanych marek deweloperskich.

Cieszymy się, że to prestiżowe wyróżnienie trafiło właśnie do naszego miasta, to nie tylko wyróżnienie dewelopera, ale również dobra promocja dla całego miasta. Suwałki dzięki takim inwestycjom stają się dobrym i wygodnym miejscem do życia dla młodych rodzin z aspiracjami. Nagroda jest tym bardziej cenna, że przyznawana przez grono wysokiej klasy ekspertów z Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.       

Prezes Szymon Racis ma również inne powody do zadowolenia. Właśnie został odznaczony przez Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę Krzyżem Zasługi za działalności na rzecz społeczności lokalnej. To wielkie wyróżnienie, ale i zobowiązanie do jeszcze większego zaangażowania w przyszłość. Zaangażowania w projekty związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, które w firmie Racis Development zawsze znajdowały wsparcie.    

Szymon Racis dedykuje nagrodę wszystkim pracownikom, współpracownikom, a przede wszystkim klientom Racis Development . „Suwałki z każdym rokiem stają się coraz ładniejsze, nasza firma dokłada wszelkich starań, aby w naszych inwestycjach tworzyć przestrzeń przyjazną mieszkańcom. Bardzo zależy nam aby mieszkańcy naszych osiedli mogli odnaleźć stosowny balans pomiędzy: pracą, rodziną i potrzebą bliskości natury”

 

Gruby Benek