• 1
  • 2
czwartek, 08 lipiec 2021 13:47

Sprawdzanie wyników losowania

Napisała

Gry liczbowe lotto cały czas są bardzo popularne. Grali w nie nasi dziadkowie, rodzice, a teraz my z nich korzystamy. Pojawia się pytanie po co? Odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Wszystkim graczom chodzi przede wszystkim o zdobycie możliwości na zgarnięcie głównej nagrody. Przecież w tych grach, na przykład w Multi Multi można wygrać naprawdę wiele pieniędzy. Są to kwoty, które pozwalają uporać się z finansowymi kłopotami i spełnić marzenia. Przykładowo w Multi Multi wygrane wahają się w okolicach 250 000 zł aż do 2 500 000 zł.

Zasady gry w Multi Multi

Standardem jest, że aby grać w jakąś grę trzeba w pierwszej kolejności poznać dokładnie jej reguły. Dzięki temu można wiedzieć o co chodzi. Tak samo jest w przypadku gry w Multi Multi. Jednak swego rodzaju pocieszeniem jest fakt wskazujący iż ta gra liczbowa jest naprawdę mało skomplikowana. Praktycznie każdy może sobie poradzić z prawidłowym zakreśleniem liczb i wysłaniem kuponu. Bowiem to właśnie skreślenie konkretnej ilości liczb na kuponie gwarantuje nam możliwość dołączenia do gry i wzięcia udziału w losowaniu. A w przypadku gry Multi Multi losowane jest dwadzieścia spośród osiemdziesięciu liczb. Jednak to ty podejmujesz decyzję związaną z konkretną ilością liczb, które zakreślisz. Może to być jedna z nich lub nawet dziesięć. Im więcej zaznaczysz tym więcej wygrasz. Także ty wybierasz kwotę za jaką wysyłasz kupon, jednak na pewno nie będzie to mniej niż 2,50 zł. To i tak niewiele, a wygrać można wręcz monstrualnych rozmiarów kwoty. Zagraj w Multi Multi i daj sobie szansę na wygraną.

Sposoby na sprawdzenie wyników

O tym, czy to właśnie ty tym razem wygrałeś, albo czy tym szczęśliwcem jest całkowicie inna osoba dowiesz się podczas losowania wygrywających liczb. W przypadku Multi Multi szansę na zdobycie głównej wygranej są dwukrotnie większe niż w przypadku innych gier liczbowych. Bowiem losowania Multi Multi odbywają się dwa razy w ciągu dnia – o godzinie 14:00 oraz o 21:40. W związku z tym, zakreślając liczby na blankiecie do gry bezwzględnie musisz wskazać również w którym losowaniu chcesz wziąć udział. Mogą być to obydwa losowania w ciągu dnia. Mało tego możesz także kupić kupon na kilkanaście następujących po sobie losowań. Warto skorzystać również z tej opcji. Jeśli już weźmiesz udział w takiej grze musisz oczywiście wiedzieć w jaki sposób będziesz mógł sprawdzić, które liczby okazały się tymi zwycięskimi. Jest na to kilka sprawdzonych metod. Warto skorzystać z którejś z nich. Możesz przykładowo skorzystać ze znanej wszystkim, tradycyjnej metody, która polega na obejrzeniu losowania lotto w telewizji. Jednak coraz częściej wiele osób wybiera możliwość sprawdzenia wyników przez Internet. Jest to możliwe, dzięki temu, że dzięki wpisaniu w Google hasła wyniki lotto strony takie jak lotteo.pl udostępniają aktualne zestawienia z wynikami lotto. Jednak serwis lotteo.pl pozwala również na skorzystanie z usługi, dzięki której wyniki lotto będą docierały do nas bezpośrednio w postaci smsa. Takie rozwiązanie to naprawdę świetna sprawa. Wystarczy zapłacić 1,23 zł za jeden dzień korzystania z takiej usługi. A w zamian otrzymać można wybrane przez siebie w zamówieniu wyniki konkretnych losować. Takie zestawienie dotrze do nas w wiadomości tekstowej do godziny od daty konkretnego losowania.

Gruby Benek