• 1
  • 2
czwartek, 02 czerwiec 2022 12:57

Ślub w plenerze

Napisane przez RED

Wesele pod gołym niebem, to wciąż niesztampowe rozwiązanie i mnóstwo możliwości.

Czy można zorganizować ślub w plenerze?

Marzy się Wam ślub i wesele jak z bajki? Zależy Wam na zupełnie wyjątkowej oprawie, nietypowej scenerii, a bliskość natury ma dla Was niebagatelne znaczenie? Co powiecie na ślub w plenerze? Wiele młodych par uważa, że to mrzonka, że luksus dany bohaterom amerykańskich filmów.

W Polsce od dawna już można zawrzeć ślub cywilny poza urzędem. Nieco trudniej jest w przypadku ślubu kościelnego. Należy złożyć stosowny wniosek do biskupa archidiecezji, skrupulatnie umotywować prośbę i dość długo czekać na decyzję, która niekoniecznie będzie pozytywna. Zdecydowanie łatwiej i sprawniej jest zorganizować ślub cywilny w plenerze, bowiem urzędnicy za odpowiednią opłatą, z reguły opuszczają mury urzędów, by odprawić uroczystość, w wybranym przez narzeczonych miejscu.

Wesele rustykalne w pięknych okolicznościach przyrody

Bardzo modne jest obecnie urządzanie wesel w konkretnym klimacie. Ułatwia to przygotowanie pasujących do siebie dekoracji i wybór dodatków, które sprawią, że całe przyjęcie będzie spójne i w absolutnie wyjątkowym klimacie.

Wesele w tle z bujną roślinnością, kwiatami w ich naturalnym środowisku, z możliwością wdychania świeżego powietrza, odgłosem cykających świerszczy i romantycznym blaskiem gwiazd, to świetny sposób na to, byście uczcili jeden z najważniejszych dni Waszego życia.

Tańce pod gołym niebem, to również niezapomniana atrakcja dla gości, którzy z pewnością długo będą wspominać takie wydarzenie.

Wesele na łonie natury najchętniej wybierają miłośnicy przyrody, ceniący sobie uroki wsi. To z często przyjęcia bez przepychu i zbędnego blichtru, skupiające się przede wszystkim na ludziach, ich obecności i więzi.

Plenerowe wesele w Karczmie Macieja

Fantastycznym i godnym polecenia miejscem do organizacji przyjęcia w plenerze, jest Maciejówka pod Białymstokiem. Już wiele par zdecydowało się właśnie tutaj uczcić pierwszy wieczór reszty swojego życia.

Lokal udostępnia piękny ogród, a w razie niepogody dysponuje klimatyzowanym namiotem, by nic nie zakłóciło dobrej zabawy. Doświadczona obsługa Maciejówki zawsze służy radą, stara się wyprzedzać potrzeby klientów i chętnie pomoże Wam dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik.

Piękna naturalna sceneria zostanie udekorowana adekwatnie do Waszych oczekiwań. Biały dywan, klimatyczne oświetlenie i wyjątkowe roślinne ozdoby sprawią, że ogród nabierze charakteru adekwatnego do okoliczności. Będziecie mogli również skorzystać z przejażdżki bryczką, ogniska oraz profesjonalnego baru kawowego.

W weselnym menu Maciejówki znajdzie się mnóstwo smakołyków, tych tradycyjnych, jak i bardzo wykwintnych. Rosół z bażanta, pierogi z jeleniem czy kiszka ziemniaczana to przykłady potraw, które najczęściej lądują tu na weselnych stołach. Do tego pyszne wypieki, wyjątkowe desery, które jeszcze bardziej osłodzą Wam tę cudowną chwilę. Kucharze mogą przygotować również dania dla osób na diecie np. wegetariańskiej, wegańskiej, by każdy mógł się najeść do syta.

Sprawdźcie ofertę i galerię zdjęć z Maciejówki na https://maciejowkaborki33.pl/wesela-bialystok/. Zorganizujecie tu skromny obiad poślubny, przyjęcie na kilkadziesiąt osób lub wielkie wesele na 200 gości.

Gruby Benek