• 2
  • 3
MyCenter

Sport (346)

Głosami czytelników Przeglądu Sportowego, widzów Telewizji Polsat oraz użytkowników Onetu triumfatorem 85. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku został Bartosz Zmarzlik. Drugie miejsce w Plebiscycie zajął Robert Lewandowski, a trzecie – Paweł Fajdek. Laureatów 85. edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego polskiego plebiscytu ogłoszono podczas Gali Mistrzów Sportu transmitowanej w Polsacie, w Onecie oraz na przegladsportowy.pl.

środa, 01 styczeń 2020 14:47

2 dni 6 godzin i 31 minut

Napisane przez

Tyle zajęło nam pokonanie trasy wyścigu Rolex Sydney Hobart Yacht Race 2019 na pokładzie jachtu klasy Volvo Open 70 Maserati – relacjonuje Jacek Siwek - Ale po kolei.

poniedziałek, 23 grudzień 2019 09:23

Życiowy sukces Bartka Marszałka

Znakomity start Bartka Marszałka w ostatnim wyścigu F1H2O , po raz pierwszy stanął na podium w GRAND PRIX OF SHARJAH. Był to ostatni wyścig formuły na wodzie ( F1H2O) w tym roku, który decydował kto zostanie Mistrzem Świata.

niedziela, 22 grudzień 2019 16:27

Jeden z najtrudniejszych na świecie, wyścig Sydney – Hobart

Przed nami najbardziej prestiżowy wyścig żeglarski na trasie Sydney - Hobart. Wśród uczestników osoby, które były związane z Augustowem  i Bristish American Tobacco. Jacek Siwek - wieloletni szef BAT w Polsce oraz Steve Rae, wieloletni dyrektor Augustowskiej fabryki BAT. Poniżej dzisiejsza  relacja Jacka Siwka.

piątek, 20 grudzień 2019 12:00

Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW

Napisała

Tradycyjnie już, pod koniec roku na Uroczystym Posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Motorowego i Narciarstwa Wodnego gratulowano medalistom MŚ i ME. W tym roku podziękowań było sporo, bo zawodnicy wywalczyli już 29 medali imprez mistrzowskich. Nas szczególnie cieszą rezultaty zawodników naszego klubu którzy byli specjalnymi gośćmi gali.

sobota, 14 grudzień 2019 17:22

Sztorm Augustów kończy udany sezon

KS Sztorm Augustów na zakończenie sezonu pięściarskiego zaakcentował swoją obecność uczestnictwem w XII edycji Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju Bokserskiego w Białymstoku.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 17:07

Zawodnicy z Augustowa zdobyli 8 medali

W sobotę (7 grudnia) zawodnicy z Select MMA & BJJ Augustów - Dragons Den Fight Club walczyli na III Mistrzostwach Europy Cavalcanti BJJ Gi / No Gi.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 13:40

Konrad Paszkiewicz nie odpuszcza

Napisała

Po raz kolejny augustowski siłacz pokazał co potrafi. Tym razem podczas zawodów Pucharu Europy rozgrywanych w Utenie na Litwie pokonał konkurencję złożoną z przedstawicieli kilku krajów zdobywając złoty medal.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 13:19

Podsumowanie sekcji kajakarskiej AKS Sparta

Napisała

Końcówka roku to podsumowania . Wcześniej informowaliśmy o wynikach naszych narciarzy, a dziś podsumowanie sekcji kajakarskiej Augustowskiego Klubu Sparta.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 08:18

Mistrzostwa Województwa w pływaniu

Napisała

W dniach 29-30.11.19r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu, w których brało udział około 350 zawodników z 13 klubów z naszego regionu.

niedziela, 01 grudzień 2019 17:32

Akademia Piłkarska Sparty ze srebrną gwiazdką

Napisała

Od początku 2018 roku Akademia starała się o Certyfikat PZPN, jest to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski.

środa, 27 listopad 2019 08:28

Augustowianin na podium!

Napisała

W dniach 22-24 listopada br. w Szczecinie odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w pływaniu.

W zawodach uczestniczyło blisko 200 zawodników z 13 państw z całego świata w tym m.in.: Holandii, Danii, Indii czy Hiszpanii. Nasze miasto reprezentował zawodnik UKS "Pływacy" Augustów oraz START-u Białystok - Janusz Kondracki .

Augustowianin startujący w grupie niepełnosprawności S6,SB5 raz uplasował się na pierwszym miejscu podium na dystansie 50m stylem dowolnym wyprzedzając m.in: zawodnika z Uzbekistanu, trzykrotnie był drugi na dystansach 100m stylem dowolnym i 50 oraz 100m stylem klasycznym ustępując tylko srebrnemu medaliście Igrzysk Paraolimpijskich z Rio de Janeiro - reprezentantowi Holandii, a także raz wskoczył na trzecie miejsce podium w konkurencji 200m stylem dowolnym.

W klasyfikacji ogólnej za trzy najlepsze starty wśród zawodników z Polski, Janusz został Mistrzem Polski zdobywając 1571 pkt!

Nasz sportowiec trenował pod bacznym okiem: Artura Paczyńskiego, Jarosława Lewkowicza, oraz Michała Niedźwieckiego.

Wielkie gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów! Dziękujemy!