Sport (347)

sobota, 14 marzec 2020 11:09

Augustowski strongman na podium

Napisane przez

W USA odbyły się kolejne zawody Arnold Sport Festival. Po raz kolejny wziął w nich udział Konrad Paszkiewicz, strongman z Augustowa. Zawody Arnold Amateur Strongman World Championships 2020 zaczęły się od oficjalnego ważenia zawodników. Konrad startował w limicie do 105 kg, a jego waga pokazała równe 104 kg. Następnie odbyła się odprawa, na której zostały omówione zasady rozgrywania konkurencji.

Głosami czytelników Przeglądu Sportowego, widzów Telewizji Polsat oraz użytkowników Onetu triumfatorem 85. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku został Bartosz Zmarzlik. Drugie miejsce w Plebiscycie zajął Robert Lewandowski, a trzecie – Paweł Fajdek. Laureatów 85. edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego polskiego plebiscytu ogłoszono podczas Gali Mistrzów Sportu transmitowanej w Polsacie, w Onecie oraz na przegladsportowy.pl.

środa, 01 styczeń 2020 14:47

2 dni 6 godzin i 31 minut

Tyle zajęło nam pokonanie trasy wyścigu Rolex Sydney Hobart Yacht Race 2019 na pokładzie jachtu klasy Volvo Open 70 Maserati – relacjonuje Jacek Siwek - Ale po kolei.

poniedziałek, 23 grudzień 2019 09:23

Życiowy sukces Bartka Marszałka

Znakomity start Bartka Marszałka w ostatnim wyścigu F1H2O , po raz pierwszy stanął na podium w GRAND PRIX OF SHARJAH. Był to ostatni wyścig formuły na wodzie ( F1H2O) w tym roku, który decydował kto zostanie Mistrzem Świata.

niedziela, 22 grudzień 2019 16:27

Jeden z najtrudniejszych na świecie, wyścig Sydney – Hobart

Przed nami najbardziej prestiżowy wyścig żeglarski na trasie Sydney - Hobart. Wśród uczestników osoby, które były związane z Augustowem  i Bristish American Tobacco. Jacek Siwek - wieloletni szef BAT w Polsce oraz Steve Rae, wieloletni dyrektor Augustowskiej fabryki BAT. Poniżej dzisiejsza  relacja Jacka Siwka.

piątek, 20 grudzień 2019 12:00

Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW

Napisała

Tradycyjnie już, pod koniec roku na Uroczystym Posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Motorowego i Narciarstwa Wodnego gratulowano medalistom MŚ i ME. W tym roku podziękowań było sporo, bo zawodnicy wywalczyli już 29 medali imprez mistrzowskich. Nas szczególnie cieszą rezultaty zawodników naszego klubu którzy byli specjalnymi gośćmi gali.

sobota, 14 grudzień 2019 17:22

Sztorm Augustów kończy udany sezon

KS Sztorm Augustów na zakończenie sezonu pięściarskiego zaakcentował swoją obecność uczestnictwem w XII edycji Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju Bokserskiego w Białymstoku.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 17:07

Zawodnicy z Augustowa zdobyli 8 medali

W sobotę (7 grudnia) zawodnicy z Select MMA & BJJ Augustów - Dragons Den Fight Club walczyli na III Mistrzostwach Europy Cavalcanti BJJ Gi / No Gi.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 13:40

Konrad Paszkiewicz nie odpuszcza

Napisała

Po raz kolejny augustowski siłacz pokazał co potrafi. Tym razem podczas zawodów Pucharu Europy rozgrywanych w Utenie na Litwie pokonał konkurencję złożoną z przedstawicieli kilku krajów zdobywając złoty medal.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 13:19

Podsumowanie sekcji kajakarskiej AKS Sparta

Napisała

Końcówka roku to podsumowania . Wcześniej informowaliśmy o wynikach naszych narciarzy, a dziś podsumowanie sekcji kajakarskiej Augustowskiego Klubu Sparta.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 08:18

Mistrzostwa Województwa w pływaniu

Napisała

W dniach 29-30.11.19r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu, w których brało udział około 350 zawodników z 13 klubów z naszego regionu.

niedziela, 01 grudzień 2019 17:32