Siatkarze UKS Centrum pokonując we własnej hali AZS UWM Olsztyn, zapisali na swoim koncie kolejne punkty.

Imprezy z wędką

Kalendarz imprez wędkarskich na rok 2018 organizowanych przez Koło PZW Augustów.

wtorek, 28 listopad 2017 16:59

Mamy Mistrzostwo Europy!

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy w Bukareszcie. Marcin Sturgulewski reprezentant Polski, zawodnik Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin zdobył złoty medal w team kata, zaś w kata indywidualnym osiągnął 3 miejsce i brązowy medal.

sobota, 25 listopad 2017 11:00

Augustów - karate mistrz!

18 listopada odbyły się w Wasilkowie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kyokushin Karate. Z naszego, augustowskiego klubu wystartowało ośmiu zawodników. Pomimo najmniejszej liczby zawodników (trener oszczędza resztę na Mistrzostwa Polski, które już w grudniu), ekipa poradziła sobie świetnie. W kategorii kata zdobyła 6 medali, zaś w kategorii kumite 8 medali. Drużynowo Augustów zajął III miejsce.

piątek, 24 listopad 2017 12:02

Skoki narciarskie - drugi weekend PŚ w Kuusamo

W najbliższy weekend (24-26 listopada) skoczkowie będą rywalizować na skoczni Rukatunturi niedaleko Kuusamo - na północnym wschodzie prowincji Oulu, około 800 km na północ od Helsinek. Zaplanowano zmagania drużynowe i indywidualne. Weekend ze skokami rozpocznie się od piątkowych treningów i kwalifikacji.

wtorek, 21 listopad 2017 11:25

Rozgrywki Augustowskiej Ligi Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania Augustowskiej Lidze Piłki Siatkowej!

poniedziałek, 20 listopad 2017 19:28

Garmin Iron Triathlon 2018 – ruszyły zapisy!

W przyszłym roku, najstarszy i najpopularniejszy cykl Garmin Iron Triathlon, odbędzie się już po raz siódmy! Rok 2018 przyniesie wiele niespodzianek, z których najważniejsze to przede wszystkim nowe lokalizacje w cyklu oraz kolejny dystans! Zapisy na cały cykl właśnie ruszyły!

poniedziałek, 20 listopad 2017 11:29

Wisła szczęśliwa dla Kobashiego, Stoch drugi

Japończyk, Junshiro Kobayashi triumfował w niedzielnym konkursie w Wiśle i został pierwszym liderem nowego sezonu Pucharu Świata. kamil Stoch był drugi, natomiast na ostatnim stopniu podium uplasował się Niemiec - Stefan Kraft.

poniedziałek, 20 listopad 2017 11:22

Wyniki ostatniej kolejki Podlaskiej IV Ligi piłki nożnej

Przedstawiamy wyniki ostatniej kolejki Podlaskiej IV Ligi piłki nożnej oraz tabelę końcową.

niedziela, 19 listopad 2017 20:58

Zawody w Sokółce

Dnia 16 listopada 2017 w Sokółce odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11 i 12 - latków w ramach XIV Międzynarodowych Zawodów Pływackich pod patronatem Burmistrza Sokółki. W zawodach wzięli udział uczniowie klas: IV- VII Szkoły Podstawowej nr 3 im. I Pułku ułanów Krechowieckich w Augustowie oraz innych szkół zrzeszonych w Augustowskim Towarzystwie Pływackim.

niedziela, 19 listopad 2017 12:30

Sparta uległa liderowi

Wczoraj (18 listopada) w ostatnim meczu rundy jesiennej na własnym boisku Sparta Augustów uległa 0:3 liderowi tabeli, drużynie Ruch Wysokie Mazowieckie. Pierwsza połowa to dominacja przyjezdnych, którzy strzelając 3 bramki w czasie 45 minut, w zasadzie mogli kontrolować całe spotkanie. Osłabieni czerwoną kartką Spartanie, pomimo wyrównanej gry w drugiej połowie nie byli w stanie odrobić strat.

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:12