• 4
środa, 27 luty 2019 11:50

Kolejne sukcesy augustowskich karateków

Napisane przez RED

Pięć medali zdobyli w ubiegły weekend zawodnicy Augustowskiego Klubu Karate w V Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO o Puchar Burmistrza Zambrowa. Do zdobyczy sportowców należały - 1 złoty, 2 srebrne oraz 2 brązowe medale. Rywalizacja zgromadziła sportowców z zakątków całego świata - pojawili się między innymi zawodnicy z Libanu, Iranu, Syrii, Pakistanu czy Czeczenii. Na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Sturgulewski, drugie miejsca zdobyli Szymon Zawadzki i Marcel Gudanowski, trzecie - Michał Ostapowicz i Tomek Dadura.

Obecny sezon dla augustowskich karateków jest bardzo udany. Sportowcy zdobywali także medale w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów czy X Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży do lat 15, który odbywał się w Sadownem koło Broku.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w następnych walkach.

Źródło: Augustowski Klub Karate Kyokushin