• 4
wtorek, 30 kwiecień 2019 14:26

Dramatyczna forma Sparty

Napisał

Kolejny mecz bez wygranej zanotowali piłkarze Sparty Augustów. Tym razem na wyjeździe byli bez szans w starciu z Warmią Grajewo. Spotkanie zakończyło się porażką 0:4. Był to już 5 mecz z rzędu bez kompletu punktów.

Mimo kilku sytuacji stworzonych przez przyjezdnych już po pierwszej połowie wynik wynosił 3:0 dla gospodarzy. Druga połowa była już tylko formalnością, Warmia kontrolowała przebieg spotkania, a w 54 minucie wynik mecz ustalił Mateusz Cybulski strzałem z rzutu wolnego.

Po meczu wypowiedział się dla nas Rafał Harasim, trener piłkarzy z Augustowa:
"Wbrew pozorom nie był to zły mecz z naszej strony. Straciliśmy dwie proste bramki po dośrodkowaniach, które nie powinny były dojść do celu. To przeważyło. Oczywiście nie twierdzę, że przy takim wyniku zespół Warmii był gorszy, ale o 1 punkt na pewno mogliśmy powalczyć."

Szkoleniowiec martwi się też kontuzjami, których w zespole jest coraz więcej. Wypadają nam kolejni zawodnicy z powodu kontuzji, także może być tylko gorzej - mówi.

Już jutro kolejne spotkanie, piłkarze Sparty na własnym stadionie podejmą Tur Bielsk Podlaski. Miejmy nadzieję, że w końcu przerwana zostanie fatalna passa augustowian.

Bramki: 1:0 Marcin Mikucki 31', 2:0 Przemysław Zarzecki 33', 3:0 Paweł Sypytkowski 45', 4:0 Mateusz Cybulski 53'

Sklady drużyn:
WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison (68' 14.Koszczuk), 6.Stankiewicz - 4.Mikucki (73' 2.Krupa),19.Cybulski (60' 3.Domurat), 15.Zarzecki, 16.Sypytkowski -11.Kondratowicz (60' 10.Kozikowski), 7.Dzierzgowski (66' 20.Drażba)

SPARTA: 30.Wróblewski (75' 1.Moldenhower) - 17.Kopiczko, 15.A.Ziarko (68' D.Ziarko), 2.Sakowicz, 7.Niedźwiecki, 11.Sałata (73' 6.Jasiński), 9.Chabasiński, 4.Harasimowicz, 16.Zaniewski, 14.Mickiewicz, 8.Sobolewski (Kpt) (85' 19.Kulesza)