• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 01 maj 2019 19:08

Wygrana Sparty!

Napisał

Piłkarze Sparty Augustów pokonali na własnym stadionie Tur Bielsk Podlaski 2:1. Mimo początkowych problemów augustowianom udało się pokonać rywali. Dzięki wygranej przesunęli się oni na 10 miejsce w tabeli.

 

Mecz dla gospodarzy rozpoczął się nie najlepiej. Już w 6 minucie spotkania pięknym uderzeniem z dystansu popisał się zawodnik drużyny przyjezdnej. W pierwszej połowie wyraźną przewagę mieli piłkarze z Bielska Podlaskiego. Dopiero w drugiej części spotkania przebudzili się piłkarze Sparty. Tempo spotkania wyraźnie wzrosło - od razu zaowocowało to sytuacjami bramkowymi. Jedną z nich, w 73 minucie na bramkę zamienił Wielgat. Sześć minut później Sparta wyszła na prowadzenie po trafieniu samobójczym. Do końca spotkania nie zabrakło emocji, w ostatniej akcji meczu rzut wolny z 25 metrów mieli przyjezdni, jednak pewną obroną strzału popisał się bramkarz augustowian, który, co warto nadmienić - zanotował w całym spotkaniu kilka świetnych interwencji.

Po meczu wypowiedział się dla nas Rafał Harasim, trener Sparty Augustów:

"Cieszą nas trzy punkty. Dzięki temu złapiemy oddech. Samo spotkanie w sobie było bardzo ciężkie. Udało się jednak wygrać mimo problemów kadrowych, które trapią nasz zespół."

Kolejne spotkanie Sparta rozegra dopiero 12 maja. Wówczas na wyjeździe piłkarze z Augustowa zmierza się Spartą 1951 Szepietowo.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Agro
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
Weterynarz