• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 02 maj 2019 09:12

Sukces w biegach przełajowych

Napisał

Wspaniali chłopcy (rocznik 2004) Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie po zwycięstwie w Finale Wojewódzkim awansowali do Finału Krajowego Mistrzostw Polski w Drużynowo Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców Szkolnego Związku Sportowego, który odbył się 26.04.2019 r. w Sochaczewie-Kamion.

 

Do Kamiona przybyło ośmiuset najlepszych biegaczy z całej Polski. Drużyna chłopców z SP2 rywalizowała na bardzo trudnych trasach przełajowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie w gminie Sochaczew, na których najlepszy polski piłkarz w czasach szkolnych zdobywał laury i tytuły.

Wspaniali lekkoatleci z „Dwójki” uzyskali największą ilość punktów dzięki czemu okazali się najlepsi w Polsce w swoim roczniku w drużynie.

Skład drużyny chłopców SP2 rocznik 2004:
1. Michał Wyszyński
2. Adam Salik
3. Igor Wojtulewicz 
4. Łukasz Sołtys  
5. Krzysztof Kotarski 
6. Szymon Ostrowski 
7. Michał Dyczewski 

Opiekunem  zwycięskiej drużyny jest nauczyciel WF SP 2 w Augustowie Tomasz Kamiński.
Dziękujemy dyrekcji SP 2 oraz władzom miejskim Augustowa za dofinansowanie wyjazdu i umożliwienie rywalizacji na najwyższym ogólnopolskim poziomie.
Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi za osiągnięcie tak wielkiego sukcesu!

Zródło: sp2aug.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot