• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 02 maj 2019 09:12

Sukces w biegach przełajowych

Napisał

Wspaniali chłopcy (rocznik 2004) Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie po zwycięstwie w Finale Wojewódzkim awansowali do Finału Krajowego Mistrzostw Polski w Drużynowo Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców Szkolnego Związku Sportowego, który odbył się 26.04.2019 r. w Sochaczewie-Kamion.

 

Do Kamiona przybyło ośmiuset najlepszych biegaczy z całej Polski. Drużyna chłopców z SP2 rywalizowała na bardzo trudnych trasach przełajowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie w gminie Sochaczew, na których najlepszy polski piłkarz w czasach szkolnych zdobywał laury i tytuły.

Wspaniali lekkoatleci z „Dwójki” uzyskali największą ilość punktów dzięki czemu okazali się najlepsi w Polsce w swoim roczniku w drużynie.

Skład drużyny chłopców SP2 rocznik 2004:
1. Michał Wyszyński
2. Adam Salik
3. Igor Wojtulewicz 
4. Łukasz Sołtys  
5. Krzysztof Kotarski 
6. Szymon Ostrowski 
7. Michał Dyczewski 

Opiekunem  zwycięskiej drużyny jest nauczyciel WF SP 2 w Augustowie Tomasz Kamiński.
Dziękujemy dyrekcji SP 2 oraz władzom miejskim Augustowa za dofinansowanie wyjazdu i umożliwienie rywalizacji na najwyższym ogólnopolskim poziomie.
Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi za osiągnięcie tak wielkiego sukcesu!

Zródło: sp2aug.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Fotograf
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Biuro Rachunkowe
Weterynarz
Drewno opałowe
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI