• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 13 maj 2019 11:30

Lepsza gra niż wynik

Napisał
Lepsza gra niż wynik Kadr z relacji Youtube - Sparta 1951 Szepietowo

Porażką 0:2 zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy Sparty Augustów z drużyną Sparty 1951 Szepietowo. Mimo kilku stworzonych okazji nie udało się przywieźć choćby punktu.

 

Do spotkania Sparta przystępowała w okrojonym składzie, gdyż paru zawodników leczy jeszcze urazy. Wynik odzwierciedla braki kadrowe, gdyż piłkarze z Szepietowa obnażyli bolączki drużyny przyjezdnej.

Pierwsza bramka padła w 15 minucie po strzale Rogowskiego. Decydujące trafienie zaliczył natomiast w 67 minucie Wiśniewski.

Była to już 13 porażka Sparty w 25 meczach tego sezonu. Aktualnie, piłkarze z Augustowa zajmują 12 miejsce w tabeli IV ligi. W następnej kolejce, na własnym stadionie, zmierzą się z wyżej notowanym Promieniem Mońki. Na spotkanie zapraszamy 18 maja o godzinie 15:00.

Skład Sparty Augustów: Moldenhower, Zaniewski A., Ziarko, Sakowicz, Wielgat, Harasimowicz, Zaniewski P., Kopiczko, Sobolewski, Mickiewicz, Krupiński
Skład Sparty 1951 Szepietowo: Dobreńko - Sawicki, Niemira, Włoch, Fiedorczuk - Wojno (68' Pruszyński), Suszczyński, Lisowski, Wiśniewski - Kowalczyk (59' Gołaszewski), Fabiszewski (85' Jaworowski)

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku
Roboty ziemne
DANBUS
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
Weterynarz