• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 13 maj 2019 11:30

Lepsza gra niż wynik

Napisał
Lepsza gra niż wynik Kadr z relacji Youtube - Sparta 1951 Szepietowo

Porażką 0:2 zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy Sparty Augustów z drużyną Sparty 1951 Szepietowo. Mimo kilku stworzonych okazji nie udało się przywieźć choćby punktu.

 

Do spotkania Sparta przystępowała w okrojonym składzie, gdyż paru zawodników leczy jeszcze urazy. Wynik odzwierciedla braki kadrowe, gdyż piłkarze z Szepietowa obnażyli bolączki drużyny przyjezdnej.

Pierwsza bramka padła w 15 minucie po strzale Rogowskiego. Decydujące trafienie zaliczył natomiast w 67 minucie Wiśniewski.

Była to już 13 porażka Sparty w 25 meczach tego sezonu. Aktualnie, piłkarze z Augustowa zajmują 12 miejsce w tabeli IV ligi. W następnej kolejce, na własnym stadionie, zmierzą się z wyżej notowanym Promieniem Mońki. Na spotkanie zapraszamy 18 maja o godzinie 15:00.

Skład Sparty Augustów: Moldenhower, Zaniewski A., Ziarko, Sakowicz, Wielgat, Harasimowicz, Zaniewski P., Kopiczko, Sobolewski, Mickiewicz, Krupiński
Skład Sparty 1951 Szepietowo: Dobreńko - Sawicki, Niemira, Włoch, Fiedorczuk - Wojno (68' Pruszyński), Suszczyński, Lisowski, Wiśniewski - Kowalczyk (59' Gołaszewski), Fabiszewski (85' Jaworowski)

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot