• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 26 maj 2019 17:58

Sparta gromi rywali!

Napisał

Sparta Augustów pokonała na wyjeździe wyżej notowaną drużynę MOSP Białystok aż 4:0. W końcu nasi piłkarze zaprezentowali poziom, którego kibice od nich oczekują.

 

Od początku piłkarze z Augustowa byli aktywniejsi i po 20 minutach prowadzili już 3:0. Białostoczanie nie mieli pomysłu na dobrze dysponowaną drużynę gości, która pewnie realizowała swoje założenia taktyczne. Końcowy wynik, 0:4, idealnie odzwierciedla przebieg spotkania. Bramkami popisali się Harasimowicz, Sałata, Kopiczko i Wielgat.

Po meczu wypowiedział się dla nas Rafał Harasim, trener Sparty:
"Już w poprzednich meczach powinniśmy byli zdobywać punkty, czasem brakowało szczęścia, czasem realizacji założeń taktycznych. Mimo trudnej sytuacji kadrowej gramy ambitnie i już za tydzień możemy zapewnić sobie utrzymanie w IV lidze. Wówczas będziemy myśleć co w następnym sezonie."

W następnej kolejce, Sparta na własnym stadionie podejmie MKS Mielnik. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych piłkarzy!

Skład Sparty: Moldenhower, Chabasinski, Sakowicz, Ziarko, Wielgat, Harasimowicz, Zaniewski, Kopiczko, Sałata, Mickiewicz, Krupiński

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot