• 3
sobota, 01 czerwiec 2019 19:05

Wysoka porażka Sparty

Napisał

Sparta Augustów uległa w rozgrywanym dziś (01.06) o 14:00 domowym meczu przeciwko drużynie MKS Mielnik 1:4. Powiedzieć, że gra wyglądała słabo, to w sumie nie powiedzieć nic...

Już w pierwszych sekundach zagotowało się w polu karnym augustowian, przed stratą bramki Spartę uchroniła wyłącznie wspaniała parada Moldenhowera. Jednak, już w 16 minucie szczęścia zabrakło i było 0:1. Kolejny kwadrans przyniósł kolejną bramkę. Przed przerwą augustowianie otrzymali cios nokautujący i było 3:0 do szatni. Najgorsze było jednak tuż po wznowieniu gry, gdy piłkarz MKSu przelobował Moldenhowera z połowy boiska. Przy 0:4 augustowianie próbowali jeszcze walczyć, ale sił starczyło wyłącznie na bramkę honorową z rzutu karnego strzeloną przez Krupińskiego.

Po meczu wypowiedział się Rafał Harasim, trener Sparty Augustów, który nie krył rozgoryczenia po występie swoich piłkarzy:
"Było tragicznie, nie wyszliśmy na boisko. Nie przygotowaliśmy się mentalnie, zabrakło zaangażowania i walki"

W następnej kolejce, 5 czerwca, augustowianie podejmą na wyjeździe drużynę Magnat Juchnowiec Kościelny.

Skład Sparty: Moldenhower, Chabasinski, Sakowicz, A. Ziarko, Wielgat, Harasimowicz, P. Zniewski, Kopiczko, Sobolewski, Mickiewicz, Krupiński