piątek, 07 czerwiec 2019 09:37

Biegali na orientację

Napisał
Biegali na orientację Sp 3 w Augustowie

1 czerwca 2019r. w Białymstoku, został rozegrany Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci w Biegu na Orientację. W zawodach nie zabrakło reprezentantów augustowskich szkół.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Augustowa wywalczyły w finale I miejsce (kategoria - klasy VII ,VIII,III Gm). Ponadto Ewelina Klejps zajęła 3 miejsce w występie indywidualnym. Skład zwycięskiej drużyny: Ewelina Klejps, Weronika Zajkowska, Julia Sobolewska, Maja Wasilewska. Trenerem drużyny jest Krzysztof Bogdański.

Bardzo dobrze zaprezentowały się również młodsze reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3 z Augustowa, które wywalczyły w finale III miejsce w kategorii klas IV-VI. W skład brązowej drużyny znalazły się: Gliniecka Nikola, Żekało Aleksandra, Kuczwalska Aleksandra, Szczyskowska Klaudia, Bujnowska Natalia. Trenerem drużyny jest natomiast Dorota Dunaj-Kozłowska

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!