• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 czerwiec 2019 14:07

Nokaut w wykonaniu Sparty!

Napisał

Efektowne zwycięstwo 8:3 odnieśli piłkarze Sparty Augustów w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Magnat Juchnowiec Kościelny. Dzięki wygranej augustowianie zapewnili sobie utrzymanie w IV lidze.

 

W spotkaniu rozgrywanym w środę (05.06) augustowianie pokazali prawdziwy charakter. W zespole w końcu było widać ducha walki, chęć odniesienia zwycięstwa. Co prawda trzeba liczyć się z tym, że Sparta gra z najsłabszym zespołem ligi, jednak miło jest oglądać ofensywnie, pewnie grający zespół.

O komentarz dotyczący spotkania poprosiliśmy Marcina Kłoczki, asystenta pierwszego zespołu Sparty:

"Mecz od początku pod nasze dyktando. Większość spotkania kontrowaliśmy to co dzieje się na boisku. W zasadzie zdarzyły się słabsze momenty, tak jak wtedy gdy rywale zbliżyli się na 3:5, ale udawało się odzyskiwać inicjatywę."

Już dziś kolejne spotkanie. Na własnym obiekcie, o godzinie 15:00, piłkarze Sparty podejmą wyżej notowaną w tabeli drużynę KS Wasilków. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot