• 2
sobota, 15 czerwiec 2019 17:40

Przegrana w Suwałkach [FOTO]

Napisał

Porażką 1:3 zakończyło się spotkanie wyjazdowe Sparty Augustów z Wigrami II Suwałki. Mimo kilku dobrych okazji przyjezdnych stać było jedynie na bramkę honorową.

Spotkanie rozpoczęło się od świetnej okazji dla graczy Sparty. Techniczne uderzenie zatrzymało się jednak na poprzeczce. Grę prowadzili gospodarze, goście z kolei ograniczali się do kontrataków. Pierwsza bramka dla Wigier padła po składnej akcji w 44 minucie.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 61 minucie gospodarze znakomicie rozegrali rzut wolny i podwyższyli prowadzenie. 8 minut później było już 3:0.

Graczy Sparty było stać jedynie na bramkę honorową, którą zdobyli w 87 minucie.

O komentarz na temat spotkania poprosiliśmy Rafała Harasima, trenera Sparty Augustów:

"Do poprawy jest tak naprawdę wszystko, ale przede wszystkim niektórzy zawodnicy muszą zmienić swoją mentalność i podejście. Bez tego efektu nie będzie."

Już w następnym tygodniu czeka nas pożegnanie ze zmaganiami ligowymi. Gracze Sparty Augustów podejmą na własnym obiekcie KS Michałowo. Miejmy nadzieję, że po niezbyt udanej rundzie wiosennej ostatnie spotkanie będzie promykiem nadziei na nowy sezon.

Skład Sparty: Moldenhower, Chabasinski, Sakowicz, Wielgat, Ziarko, Niedźwiedzki, P. Zaniewski, Kopiczko, Sobolewski, Harasimowicz, Krupiński