• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 17 czerwiec 2019 10:28

Oldboje z Augustowa najlepsi!

Napisał

Zwycięstwem drużyny Juniorzy Augustów zakończyły się rozgrywki z cyklu Browar Północny Oldboys League. W meczu o pierwsze miejsce w tabeli zagrali Juniorzy Augustów i Auto Wigry. Goście z Augustowa aby wykonać zadanie nie mogli tego meczu przegrać.

 

Spotkanie stało na wysokim poziomie i nikt nie odstawiał nogi, czego wynikiem były liczne nerwowe sytuacje. Drużyny na przemian stwarzały groźne sytuacje. Jedną z nich wykorzystał Krzysztof Konobrocki z Auto Wigier. Na odpowiedź nie było trzeba długo czekać. Swoją trzynastą i dającą „zwycięski remis” bramkę strzelił Mieczysław Jakimowicz z Augustowa czym przypieczętował tytuł Króla Strzelców naszych rozgrywek. Po ostatnim gwizdku sędziego Juniorzy cieszyli się z ostatecznego triumfu.

Trzecia edycja Browar Północny Oldboys League przeszła do historii. Rozgrywki pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk po raz kolejny pokazały że aktywne spędzanie czasu i sportowa rywalizacja cieszy się wielkim zainteresowaniem nawet po czterdziestce.


Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot