• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:02

Wstydliwa porażka na zakończenie sezonu

Napisał

Nieudanie sezon zakończyli zawodnicy Sparty Augustów. W rozgrywanym w sobotę (22.06.) meczu ulegli na własnym stadionie drużynie KS Michałowo aż 0:5.

 

Początek spotkania zwiastował wyrównane spotkanie. W drugim kwadransie gry augustowianie stworzyli parę groźnych sytuacji, niestety nie potrafili ich zamienić na zdobycz bramkową. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło "niewykorzystane sytuacje się mszczą" i tak też było tym razem. Pod koniec pierwszej połowy po dwóch szybkich akcjach przyjezdnych zrobiło się 0:2. W tej sytuacji gospodarze nie potrafili się pozbierać do końca spotkania. Druga połowa była wyłącznie formalnością dla przyjezdnych, którzy kontrolowali przebieg spotkania dokładając kolejne bramki. Stanęło na 0:5.

O komentarz na temat spotkania poprosiliśmy Rafała Harasima, trenera Sparty Augustów:

"Powiem bardzo krótko, bo nie ma o czym na gorąco rozmawiać. Ten mecz jest podsumowaniem ostatniego okresu w jakim się znaleźliśmy. Duże braki kadrowe, do tego dochodzi brak systematycznych treningów."

IV-ligowy sezon Sparta zakończyła na 12 miejscu z dorobkiem 36 punktów. Już niedługo, na naszych łamach, szersze podsumowanie sezonu w wykonaniu augustowskich piłkarzy.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Eureka
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe
GENERALI
Weterynarz