• 1
  • 2
piątek, 28 czerwiec 2019 14:56

Trenowali sporty walki

Napisał

W dniach 20-23.06. w centrum przygotowań olimpijskich Cetniewo organizowany był obóz sparingowy Piranha Grappling Camp VI. Nie zabrakło tam również zawodników z Select MMA & BJJ z Augustowa. Podczas tego typu zajęć spotkać można czołówkę polskich jak i zagranicznych sportowców.

 

Jakub i Szymon mieli możliwość czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Ich mentorami byli: Tomasz Nowakowski, Kamil Wilk, Zbigniew Tyszka czy Karol Dzieniszewski.
Oprócz kadry trenerskiej z najwyższej półki, augustowianie trenowali z zawodnikami największych światowych federacji (UFC, KSW). Byli to: Oskar Piechota, Krzysztof Klaczek, Mateusz Gamrot czy Salim Touahri.

Uczestnicy obozu przygotowywali się do nadchodzących walk w swoich formułach (ADCC, MMA). Dla zawodników z Augustowa była to także znakomita okazja do nabycia doświadczenia i olbrzymiej wiedzy technicznej.

„Z tego miejsca chcieliśmy podziękować ludziom, którzy zawsze nam pomagają przy wszelkiego rodzaju imprezach: Pawłowi i Sylwii Bielawskim, Michałowi Wiszniewskiemu oraz Marcinowi Bezrudczyk” - powiedział trener augustowskich zawodników.

Select MMA & BJJ Augustów to młoda i dobrze rozwijająca się sekcja Brazylijskiego Jiu Jitsu i MMA, w której swoje miejsce znajdzie każdy, niezależnie od wieku czy płci, chcący rozpocząć swoja przygodę ze sportem.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.