• 1
  • 2
  • 3
piątek, 28 czerwiec 2019 14:56

Trenowali sporty walki

Napisał

W dniach 20-23.06. w centrum przygotowań olimpijskich Cetniewo organizowany był obóz sparingowy Piranha Grappling Camp VI. Nie zabrakło tam również zawodników z Select MMA & BJJ z Augustowa. Podczas tego typu zajęć spotkać można czołówkę polskich jak i zagranicznych sportowców.

 

Jakub i Szymon mieli możliwość czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Ich mentorami byli: Tomasz Nowakowski, Kamil Wilk, Zbigniew Tyszka czy Karol Dzieniszewski.
Oprócz kadry trenerskiej z najwyższej półki, augustowianie trenowali z zawodnikami największych światowych federacji (UFC, KSW). Byli to: Oskar Piechota, Krzysztof Klaczek, Mateusz Gamrot czy Salim Touahri.

Uczestnicy obozu przygotowywali się do nadchodzących walk w swoich formułach (ADCC, MMA). Dla zawodników z Augustowa była to także znakomita okazja do nabycia doświadczenia i olbrzymiej wiedzy technicznej.

„Z tego miejsca chcieliśmy podziękować ludziom, którzy zawsze nam pomagają przy wszelkiego rodzaju imprezach: Pawłowi i Sylwii Bielawskim, Michałowi Wiszniewskiemu oraz Marcinowi Bezrudczyk” - powiedział trener augustowskich zawodników.

Select MMA & BJJ Augustów to młoda i dobrze rozwijająca się sekcja Brazylijskiego Jiu Jitsu i MMA, w której swoje miejsce znajdzie każdy, niezależnie od wieku czy płci, chcący rozpocząć swoja przygodę ze sportem.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
DANBUS
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Weterynarz
KA-MIX
Wiwa
Drewno opałowe