• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 12 sierpień 2019 14:34

Porażka na inaugurację sezonu

Napisał
Porażka na inaugurację sezonu Zdjęcie archiwalne

Od porażki sezon rozpoczęli piłkarze Sparty Augustów. Przed własną publicznością ulegli Hetmanowi Białystok 0:1.

 

Mimo dobrej gry gospodarzy mecz ułożył się po myśli przyjezdnych, którzy wykorzystali sytuację, która wynikała z prostego błędu formacji obronnej Sparty.

Po meczu wypowiedział się dla nas trener Augustowian, Rafał Harasim:

"W meczu mieliśmy sporo sytuacji, ale ponownie straciliśmy bramkę po prostym indywidualnym błędzie i nie daliśmy rady już dogonić przeciwnika."

W poprzednim sezonie kadra Sparty nie prezentowała się okazale. Zdarzały się sytuacje, że ciężko było zebrać meczową jedenastkę. W tym sezonie sytuacja uległa poprawie. Do drużyny dołączyło dwóch nowych graczy z Suwałk. Z naszych informacji wynika, że władze Sparty chcą pozyskać co najmniej jeszcze jednego gracza.

Miejmy nadzieję, że pierwsze spotkanie było tylko wypadkiem przy pracy augustowskiej drużyny. Szansa na rehabilitację już w najbliższą niedzielę, gdy Sparta na wyjeździe zmierzy się z drużyną Dębu Dąbrowy Białostockiej.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Zakład stolarski