• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 12 sierpień 2019 14:34

Porażka na inaugurację sezonu

Napisał
Porażka na inaugurację sezonu Zdjęcie archiwalne

Od porażki sezon rozpoczęli piłkarze Sparty Augustów. Przed własną publicznością ulegli Hetmanowi Białystok 0:1.

 

Mimo dobrej gry gospodarzy mecz ułożył się po myśli przyjezdnych, którzy wykorzystali sytuację, która wynikała z prostego błędu formacji obronnej Sparty.

Po meczu wypowiedział się dla nas trener Augustowian, Rafał Harasim:

"W meczu mieliśmy sporo sytuacji, ale ponownie straciliśmy bramkę po prostym indywidualnym błędzie i nie daliśmy rady już dogonić przeciwnika."

W poprzednim sezonie kadra Sparty nie prezentowała się okazale. Zdarzały się sytuacje, że ciężko było zebrać meczową jedenastkę. W tym sezonie sytuacja uległa poprawie. Do drużyny dołączyło dwóch nowych graczy z Suwałk. Z naszych informacji wynika, że władze Sparty chcą pozyskać co najmniej jeszcze jednego gracza.

Miejmy nadzieję, że pierwsze spotkanie było tylko wypadkiem przy pracy augustowskiej drużyny. Szansa na rehabilitację już w najbliższą niedzielę, gdy Sparta na wyjeździe zmierzy się z drużyną Dębu Dąbrowy Białostockiej.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Agro
Roboty ziemne
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe
Weterynarz