poniedziałek, 02 wrzesień 2019 10:58

Kompromitacja w Michałowie

Napisał
Kompromitacja w Michałowie Zdjęcie archiwalne

Sparta Augustów w kompromitującym stylu uległa drużynie KS Michałowo 1:6. Mimo, że zabrzmi to dosyć groteskowo - jest to najniższy wymiar kary na jaki sobie zasłużyli gracze augustowskiej drużyny. Po porażce Sparta zajmuje 7 miejsce w tabeli IV ligi.

Bardzo dobry początek sezonu w wykonaniu Sparty zwiastował kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu piłkarzy Rafała Harasima. Nic bardziej mylnego. Nim mecz zdążył się na dobre rozpocząć było już 0:4. Wówczas zegar wskazywał 12 minutę. Na tym można tak naprawdę poprzestać gdyż gospodarze dzielili i rządzili na boisku. Tempo spotkania wyraźnie siadło, drużyna z Michałowa usatysfakcjonowana wynikiem pewnie go kontrolowała. Po przerwie gra Augustowian wyglądała nieco lepiej czego efektem była bramka Stasińskiego z 70 minuty. Niestety, parę chwil później gospodarze wybili z głowy jakiekolwiek marzenia przyjezdnym strzelając dwie bramki.

Po meczu poprosiliśmy o wypowiedź trenera Sparty Augustów, Rafała Harasima. Był on jednak wyraźnie zdruzgotany rozmiarami porażki i grą jego zespołu. Usłyszeliśmy tylko:

"Szkoda to komentować, myślę, że słowo kompromitacja wystarczy."

Miejmy nadzieję, że zarówno piłkarze jak i trener wyciągną wnioski z bolesnej lekcji futbolu jakiej udzielili im gracze z Michałowa. To dopiero początek długiego sezonu, podczas którego może się jeszcze wiele wydarzyć.

Następne spotkanie Sparta Augustów rozegra na własnym obiekcie. Drużyną gości będzie sąsiadujący w tabeli Sokół 1946 Sokółka. Miejmy nadzieję, że w sobotnie przedpołudnie będziemy oglądali o wiele lepszą grę drużyny Rafała Harasima.

Skład Sparty: Sztukowski, Ziarko, Niedźwiedźki, Sakowicz, Wielgat, Harasimowicz, Kamiński, Kopiczko, Zaniewski, Stasiński, Krupiński

Więcej w tej kategorii: « Zniszczona murawa Nieczynny basen »