poniedziałek, 09 wrzesień 2019 19:59

Trzeci mecz bez zwycięstwa

Napisał
Trzeci mecz bez zwycięstwa Zdjęcie archiwalne

W rozgrywanym w sobotę spotkaniu piłkarze Sparty Augustów musieli uznać wyższość Sokoła 1946 Sokółka. Mecz rozgrywany w Augustowie zakończył się rezultatem 3:1 dla drużyny gości. Po bardzo dobrym początku sezonu gracze Sparty złapali ewidentną zadyszkę.

Mecz dla gospodarzy rozpoczął się naprawdę dobrze. Po piłkarzach Rafała Harasima widać było pomysł na grę. Pierwsza połowa, mimo, że zakończona bezbramkowym wynikiem pozostawiła po sobie dozę optymizmu. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, z tym, że w 65 minucie gospodarze w końcu wyszli na prowdzenie po rzucie karnym, który pewnie wyegzekwował Stasiński. Gdy wydawało się, że mecz jest pod kontrolą stała się rzecz... typowa dla graczy z Augustowa. Czyli brak koncentracji. 10 minut po strzelonej bramce goście wyrównali, kolejne minuty przyniosły bramki na 1:2 i 1:3.

O komentarz po spotkaniu poprosiliśmy trenera Sparty, Rafała Harasima.

"Zagraliśmy nienajgorzej. Wszystko wskazywało na to, że ten mecz wygramy, gra się układała tak jak chcieliśmy. Niestety przytrafiły się katastrofalne błędy indywidualne, które pogrzebały na to szanse."

Następne spotkanie piłkarze z Augustowa rozegrają na wyjeździe z drużyną Krypnianki Krypno. Mecz odbędzie się 14 września o godzinie 16:00.

Skład Sparty: Sztukowski, Chabasinski, Sakowicz, Niedźwiedźki, Kopiczko, Mickiewicz, Kamiński, Zaniewski, Knoch, Stasiński, Krupiński